Утеплення фасаду будинку, Головні помилки
Людство в Усі часи прагнув до Поліпшення свого побуту, й достатньо уявіті Собі життя первісніх людей в печерах. В опалювальний сезон очень важліво Зберегти тепло и затишок в домі, тому утеплення фасаду - це и є один з варіантів Досягнення комфорту.

Вы можете приобрести оригинальную мебель для кухни по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Правила утеплення фасаду

Утеплення будинку відбувається як Всередині, так и зовні, при цьом КОЖЕН з ціх процесів має свои Особливості роботи. Послідовне утеплення фасаду будинку нерідко відбувається з допущенням помилок, что Згідно может позначітіся на ефектівності Збереження тепла Всередині приміщень.

Погодні умови - це перший и головний фактор при работе над фасадного утеплення будинку. Як правило, всі види робіт навідні при температурі НЕ нижчих + 7 С. Таким чином, температура нижчих цього сертифіката No может Сприяти ненадійності конструкції, что в подалі прізведе до ее руйнування. Заштукатурені поверхню нужно берегти від впліву на неї прямих Сонячних променів, дощу, надмірної вологості або сильного вітру.
Оббивка фасаду скловатою

Утеплення только в гарну погоду

Основа винна буті ретельно підготовлено для Подальшого нанесення штукатурки, тому Поверхня нужно очистити від Зайве забруднення, сміття, и зроби ее рівною.

Чи не Варто и забуваті про підвалі, або так званому цоколі, будинки. Як НЕ дивно, но именно через него Вихід найбільша Кількість тепла. У Першу Черга треба пріділіті Рамус утеплення підвального споруди.

Використання неякісніх матеріалів, або ж в неправильному кількості (як в менших, так и в більшу сторону), такоже проведе до неефективно захісті тепла в будинку. Кількість утеплювача Залежить від товщина стіні и матеріалу, з которого вона Зроблено. Кріплення будь-которого матеріалу-утеплювача має складаний технологію, и незначна непарність может стоит дорого.
Піна на фасад будинку

Утеплення фасаду піною

Недбаєв Укладення плити утеплювача не принесуть особливого результату. Смороду повінні буті укладені Рівно и щільно один до одного. Невикористаних дюбелів при утепленні пінопластом - це груба помилка, яка часто можна Побачити во время оброблення будинку, так як его может просто відірваті Порив вітру.

Чи не маючі потрібніх знань и досвіду, що не рекомендується братися до Самостійної конструкції утеплення. У такому випадки краще найняті бригаду досвідченіх фахівців, и Контролюючим їх роботу, можна навчітіся Виконувати ті чи інші Дії, и таким чином набратіся дорогоцінного досвіду.

Альо и тут Варто побоюватіся некваліфікованіх ПРАЦІВНИКІВ. Шукати бригаду будівельників можна в Оголошення, но не так важліво, что буде написано в оголошенні, а Який результат від віконаної роботи хотілося б отріматі. Економія на утеплення власного фасаду может коштуваті позбавлення тепла в будинку. Альо если ви все ж вірішілі сделать все своїми руками, то подівіться нижчих відео.