Створення нової кімнати за допомогою обшивки балконаВи хочете організувати кабінет або кімнату для комфортного і затишного відпочинку, але немає вільного місця? Пропонуємо для цього обладнати балкон. Зовнішня і внутрішня обшивка приміщення сучасні матеріали дозволить перетворити його в красивому, теплом і функціональної кімнаті.

На перший погляд здається, що можна виконати його обробку без особливих проблем своїми рукамі.Но це не так. Якісна обшивка балкон вимагає хоча б мінімальні знання про оздоблювальні матеріали, щоб правильно їх вибрати і невеликий практичний досвід роботи з ними. Особливо це стосується обробки із зовнішнього боку. Встановлені там матеріали будуть піддаватися впливу несприятливих факторів. Необхідний досвід правильні їх фіксація. Тільки правильний підбір матеріалів та якісна їх установка забезпечать прекрасне оформлення і захист приміщення на тривалий термін.
Оптимальний варіант обробки. переваги

Вы можете приобрести оригинальные viking keychains по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Оздоблення балкона панелями

На сьогоднішній день найпопулярнішим матеріалом для обробки завдяки своїй практичності є ПВХ панелі. Велика колірна гамма і широкий ряд розмірів дозволяє оформити приміщення в різноманітних дизайнерських рішеннях. Правильно виконана обшивка балкон і лоджія перетворить їх в комфортних кімнатах різного функціонального призначення.

Фахівці компанії «Ленінградські Вікна і Стелі» виконують оздоблювальні роботи високого рівня і якості протягом декількох років. Облаштування приміщення здійснюється з використанням пластикових панелей і сайдінга.

Переваги використання таких матеріалів:

вони добре переносять перепади температури навколишнього повітря;
стійкі до несприятливих зовнішніх впливів, не іржавіють і не гниють при тривалій експлуатації;
обшивка балкона не змінює свій колір під впливом ультрафіолетових променів;
легко і швидко монтуються на будь-яку поверхню, не вимагаючи ретельної її підготовки;
за ними можна приховати шар матеріалу для теплової та звукової ізоляції;
простота догляду при експлуатації, досить періодично протерти мокрою ганчіркою;
оптимально відповідають співвідношенню ціна / якість;
колірна гамма дозволяє реалізувати будь-які індивідуальні дизайнерські рішення при виконанні оздоблювальних робіт.