Незалежна оцінка земля та інші види майноОцінка землі і оцінка нерухомості в Києві потрібно для будь-яких операцій, пов'язаних з юридичним оформленням угод, що стосуються цієї власності. Для здачі в заставу, прийняття спадщини, продажу або покупки, поділ прав власності, постановки та зняття з балансу підприємства, рішення страхових суперечок і безлічі інших операцій вимагають надання ринкової вартості майна або активів, визначити яку може тільки сертифікований оцінювач.
Необхідність оцінка земля та інше майно

Оценка недвижимости Киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Будь-яка юридичні угоди, так чи інакше пов'язаний з об'єктами або права власності, вимагає точної вартість майна. В одних випадках від суми оцінки землі або оцінки нерухомості Києва залежить розмір позик, виданих під заставу цього майна, в інших - оцінка автомобіля в Києві є базовою сумою, виходячи з якої розраховуються страхові виплати при ДТП.

Крім того, оцінка нерухомості Києва дозволяє визначити реальну ринкову вартість будинку, квартири або комерційної будівлі для продажу, а також є базовою при оплаті податків і зборів по зроблену угоду.

Подарувати майно без участі незалежних експертів також не вийде - оцінка земля, автомобіль або нерухоме майно необхідно при оформленні документів про зміну власника.
Оцінка автомобіля в м Київ

Оціночна компанія «Хорив» - це команда незалежних експертів, що мають більш десяти років практичного досвіду на ринку оцінки нерухомості в Києві і інших містах України. Наші фахівці керуються самими останніми змінами поточного законодавства і пропонують найточніші критерії оцінки землі, транспорту та активів підприємств для здійснення всіх типів угоди.

Ми цінуємо час наших клієнтів і пропонуємо свої послуги по оцінюванню автомобілів та іншого майна в Києві з найкоротшими термінами виконання робіт. Незалежно від типу власності, експертний висновок оцінки землі або житла наші клієнти отримують вже на наступний день, а оцінка великих активів займе не більше двох діб.

Напрямки оцінки майна від «Хорив»:

машини та обладнання;
нерухомість (оцінка землі, оцінка нерухомості Києва і ін.);
транспорт (колісний, літальний, судноплавний);
нематеріальні комплекси, активи, майнові права, цінні папери (акції, корпоративні права, основні засоби);
збиток, заподіяний ДТП, пожежа, затоплення та ін.