Магічна чарівність натяжної стелі «Зоряне небо»

Основною перевагою натяжних стель є їх високі естетичні показники. Особливою чарівністю, незрозумілою магією володіє конструкція, що імітує зоряне небо. Споглядання зірок на кожну людину робить благотворний, заспокійливий вплив, народжує натхнення, романтичний настрій. Завдяки можливостям полотен ПВХ таке чудовий декор можна створити в будь-якому будинку. Є два види таких конструкцій: з проколом і без проколів виробів.Натяжна стеля «Зоряне небо» з проколом конструкціїСтеля Зоряне небо

Качественные линзы вы можете приобрести на сайте https://www.dostavkalinz.com.ua/goods/freshlook-colors/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основа декоративного оформлення виконується аналогічно традиційним виробам. Створюється рама, на яку натягується полотно з плівки ПВХ. Воно закріплюється на багетах. Для того щоб побачити над головою мерехтіння міріад зірок, комети з світяться хвостами, використовуються оптичні волоконні нитки і проектори, що забезпечують їх світіння. Створюючи натяжна стеля «Зоряне небо», в полотні необхідно виконати невеликі отвори. Крізь них і протягується нитки оптоволокна в певному порядку. На виворітній стороні плівки їх підклеюють, а на лицьовій поверхні обрізаються на рівні полотна на один-два міліметри нижче нього.Іноді в конструкції використовуються насадки, виготовлені з кришталю. До них підводиться кілька оптоволоконних ниток. Насадки розсіюють світло, що забезпечує ефект яскравих зірок. Установка кришталевих насадок виконується аналогічно встраиванию точкового світильника. Для їх кріплення монтуються закладні деталі.Включення проектора забезпечує проходження світла по всьому оптичних волокнах, що і запалює на темному полотні безліч вогників. Можна купити стелю «Зоряне небо» з пультом управління, який дозволяє дистанційно включати проектор, регулювати яскравість світіння.Однорівневі і дворівневі натяжні стелі «Зоряне небо» без проколівКонструкції полотен «Зоряне небо» без проколів створюються за більш складною технологією:
Для них потрібно спочатку виготовити фальш-стелю. Це також може бути натяжна тканинна конструкція або поверхню з фанери, іншого матеріалу.На фальш-поверхні створюється малюнок. Зазвичай зображуються: частина Галактики, Північне або Південну півкулю, певні сузір'я.За цим малюнком створюються отвори. У них протягуються оптоволоконні нитки. Вони можуть перебувати поодинці або пучками, якщо хочеться створити більш яскраве світіння.Потім волокна підклеюються і відрізаються. Їх довжина повинна досягати поверхні полотна, для якого використовуються тонкі матеріали, щоб забезпечити якісне просвічування.Можна створювати конструкції, в яких сузір'я займають лише центральну частину або певну зону. Поверхня може бути матовою або глянсовою. У денний час волокна під полотном не помітні, на відміну від варіанту з проколами.Ціна на натяжна стеля «Зоряне небо», звичайно, значно перевищує вартість звичайної конструкції, але його незвичайна краса заслуговує таких витрат.