Звукоізоляція міжкімнатних дверей своїми руками
Хто не хоче побути трохи на самоті і тиші? Часом співмешканці заважають зосередитися на своїх справах. Звичайно, можна попросити не заважати, але не завжди це можливо. Тому підемо легшим шляхом - звукоізоляція міжкімнатних дверей.
Ремонт macbook печерск сможет оживить Ваш гаджет за считанные часы, стоимость услуг Вас приятно удивит.
Потрібно підійти до цього питання ще при виборі двері. Природно, пустотілі та скляні полотна мають меншу звукоізоляцією, ніж суцільні. Бувають навіть зі спеціальним наповнювачем. Якщо ви любите тишу, купите відразу товсту суцільну дерев'яну двері, наприклад, з каталогу міжкімнатних дверей ульяновського виробництва. А що робити, якщо немає коштів для покупки нової? Є більш дешевий спосіб.
Якщо двері монтував досвідчений будівельник, рівень шумів повинен бути не дуже високим. Для цього дотримується спеціальна технологія. Також додаткової ізоляції домагаються за допомогою деяких матеріалів.
Заходи по звукоізоляції
Для початку залийте в усі непотрібні щілини герметик. Не варто занадто захоплюватися і заливати все, аж до зазорів між косяками і підлогою. Якщо звичайно ви не хочете остаточно перекрити вихід.
Зовні обейте двері дерматином або чим-небудь подібним, підклавши вату, поролон, ватин або мінеральну вату. Або придбайте в будь-якому будівельному магазині спеціальні плити для зовнішньої обробки.
На дверну коробку зсередини прикріпіть щільний гумовий шнур. Відстань до дверей не повинно бути більше 10 мм. Обов'язково прибийте поріжок знизу або приклейте там ущільнювач.
Розсувні двері
Не секрет, що деякі люблять двостулкові двері. Тут справа йде складніше. Але при бажанні можливо все. Полотно, яке переміщається безпосередньо в дверний ніші, має більш високі показники звукоізоляції.
Іноді досить прикріпити плінтус, тим самим скоротивши відстань до стіни. Краще ще прибити каретки для меншого відстані між стелею і дверима. На планку і лиштва прикріпіть все ті ж ущільнювачі.
Деякі виробники пропонують вже готові сендвічеве двері. Ізоляція досить висока. Але вони і важкі, досить масивні, і дорогі. Немає особливого сенсу їх купувати. Хіба що для офісних приміщень.
Ну от і все. Сподіваємося, наша стаття допоможе вам зберегти спокій і тишу в своєму затишному куточку. А для звукоізоляції стін роблять утеплення фасаду мінеральною ватою. Головне, виконуйте всі рекомендації без відступів. А все інше у вас вийде. Тим більше, що всі перераховані вище в цій статті матеріали можна придбати в будь-якому будівельному магазині.