​Заміна радіаторів опалення в квартирі

Радіатори опалення - непомітний, але незамінний елемент в будь-якому будинку. Якби не теплі батареї, житлові будівлі промерзали б наскрізь, жити в них було б просто неможливо. Сьогодні в будь-якому будинку проведена система центрального опалення, але іноді вона виходить з ладу. Час і корозія роблять свою справу. Раз в 10-20 років фахівці радять проводити заміну радіаторів опалення в квартирі.

Про різних типах батарей в Санкт-Петербурзі, а також про те, як не втратити момент і вчасно замінити радіатор в квартирі, читайте нижче.

Заміна радіаторів опалення СПб

Приводів для заміни радіаторів опалення в СПб безліч: від банальних перепланувань до аварійних протечек. При капітальному ремонті квартири під ключ, особливо у вторинному і старому фонді, будь виконроб вам порадить в першу чергу замінити системи водопостачання. І справа не в тому, що на вас хочуть наварити.

Ми не дарма вказали, що рекомендований час служби батареї - 10-20 років. По закінченню цього терміну в рази зростає можливість прориву труби. У кращому випадку вийде просто замінити радіатори, в гіршому - доведеться переробляти весь ремонт, плюс відшкодування збитку сусідам знизу.

Качественный клей расплав купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Кілька порад, щоб уникнути прориву труб:

Перші ознаки того, що радіатор може бути несправний: батарея ледве тепла, коли повинна бути гарячою (порівняйте з іншими батареями в квартирі); на вікнах з'являється конденсату, підвищена вологість. Якщо в будинку центральне опалення, то прислухайтеся: вода рухається по трубах, значить, повинен бути характерний звук. У разі виявлення будь-яких підозрілих моментів - терміново проконсультуйтеся з фахівцем.

Якщо у вас старі чавунні радіатори - міняйте, не замислюючись. Такі батареї можуть служити не більше 25 років, і цей термін точно вже пройшов. Швидше за все, взимку ваші батареї майже не нагріваються, так як вкрилися накипом зсередини. Скарги в котельню не допоможуть, заміна - оптимальний вихід.

З увагою поставтеся до радіаторів «від забудовника». У стандартних новобудовах часто встановлюють дешеві батареї, які сильно відстають по тепловіддачі і міцності. Багато замовників самі просять замінити стандартні батареї на більш дорогі і надійні.

Ми ні разу стикалися з клієнтами, які постраждали від затоплення сусідів або прориву власних труб. Основні причини - минулий термін служби труб. Тому ми настійно рекомендуємо всім жителям старих будинків заздалегідь враховувати подібні випадки. Від затоплення зверху вас це не врятує, але совість точно буде чиста.