Якою ви бачите квартиру вашої мрії?


Виберіть квартиру своєї мрії в новому ЖК «Малахіт» класу «комфорт +», де кращі традиції будівництва об'єдналися з новими технологіями в ім'я вашого комфорту. У  ЖК «Малахіт» побутові турботи вирішуються за дві секунди і у вас з'являється більше вільного часу для ваших захоплень, відпочинку і спілкування з близькими людьми.

Ви можете придбати житло  в ЖК "Малахіт" на сайті http://malahyt.com.ua/complex/genplan/ ціни Вас приємно здивують.Зовнішні стіни ЖК  мають високу сейсмостійкість (8 балів), добре зберігають тепло, не пропускають шум і холод. Міжквартирні стіни завтовшки 200 мм збережуть у вашому будинку тишу і спокій.

У будівництві ЖК використовується бетон марки М350, який застосовується в будівництві аеродромних плит. Побудовані з нього конструкції служать довго навіть в самих екстремальних умовах, не кажучи про м'якому південному кліматі.

Автономна котельня генерує електроенергію і тепло цілий рік без перерв і вихідних. Вас більше не турбують планові і раптові відключення електрики і води. До того ж, котельня допомагає економити на оплаті комунальних послуг.

Комплексна трансформаторна підстанція забезпечить будинку електрикою. Крім того, в роботі зараз резервна лінія, що відповідає за функціонування ліфтів, системи пожежогасіння та вуличного освітлення. Завдяки резервної лінії всі життєво важливі системи комплексу ніколи не вийдуть з ладу.

Безшумні ліфти OTIS допоможуть швидко піднятися на потрібний поверх і не турбувати ваших сусідів.

Німецькі вікна Rehau, вітражні вікна, засклені балкони прослужать довго, збережуть тепло взимку і прохолоду влітку.

Наявність домофонів, встановлюваних забудовником в подарунок, забезпечить жителям комфорт і безпеку проживання.