Як класти на підлогу ламінат

У більшості житлових будинків радянської споруди підлогове покриття залишає бажати кращого. У кращому випадку це старенький паркет, який видає неприємні звуки, а в гіршому це дошки з великими щілинами між ними і відшаровується фарбою. У новобудовах справа йде трохи краще, так як забудовники найчастіше залишають на підлозі стяжку даючи можливість мешканцям проявити власну ініціативу під час ремонту. Ну, або, в більш дорогому житлі це фінішна обробка.

Найкращим варіантом при обробці підлогового покриття на даний момент є ламінат. Ламінат легко монтується на підлогу, вирівнює невеликі похибки, надає високо естетичний вигляд, є важливим (а часом і головним) складовим інтер'єру кімнати, в експлуатації простий і не вимагає спеціального догляду. Потрібно тільки перед початком робіт розібратися - як класти на підлогу ламінат.

Пиво оптом Донецк купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Розглянемо все по порядку.

Для початку визначтеся з вибором ламінату: оптимальним буде тридцять другому клас - це клас зносостійкості, товщина вісім міліметрів - додасть міцність при наявності нерівностей підлоги.

Перед початком робіт необхідно, насамперед, ретельно підготувати поверхню під ламінат. Якщо це старий дощатий підлогу, пробийте всі цвяхи для усунення руху дощок і неприємних скрипів. Потім натягніть по підлозі обрешітку з капронової нитки. Це дозволить виявити нерівності.

При наявності виступів, більше трьох міліметрів, зістругати їх за допомогою рубанка. При наявності прогинів, більше чотирьох міліметрів, зашпатлюйте їх шпаклівкою по дереву. Нерівності необхідно усунути, оскільки при прогині ламінат рухається на замках, і вони розходяться. Якщо у Вас підлога бетонна перевірте його рівність вищевказаним способом і якщо є значні виступи позбудьтеся від них, а прогини можна вирівняти за допомогою наливної підлоги, це може бути «основою», «рідкий підлогу» і т.д.

Після підготовки статі постеліть на нього підкладку, це утеплювач і в той же час гідроізоляція, вона може бути поліпропіленова або пробкова, її вибір залежить від Ваших фінансових можливостей. Підкладка застилає всю підлогу, а щілини проклеюються скотчем. І ось коли підлога підготовлена можна приступати безпосередньо до укладання ламінату. Для цього озбройтеся електролобзиком або пилкою по дереву з дрібним зубом, гумовим або дерев'яним молотком, і безліччю дерев'яних клинів товщиною близько 2 см.

Ламінат укладається від вікна паралельно йому, шви не повинні збігатися і підходити один до одного ближче ніж на 40 см., Крайні шматки ламінату теж не повинні бути менше 40 см. Сопоб з'єднання замків дивіться на упаковці з ламінатом, так як вони різні для різних марок ламінату.

І ось коли Ви отримали відповідь на питання: як класти ламінат на підлогу, можете сміливо приступати до роботи. Бажаємо успіху.