Вся правда про гарячі тури

подорожі

Коли бувають гарячі тури?

Основну вартість турпакета складають ціни за авіаквитки і за проживання в готелі.

А значить, палаючим тур може стати тоді, коли:

1.Осталось мало часу до вильоту

2.Осталось багато непроданих квитків в літаку на чартерному рейсі

3.Осталось багато непроданих місць в готелі, заздалегідь викуплених туроператором

4.У готелі багато вільних кімнат, і сам готель коригує ціни

Що таке гарячий тур?

Таким чином, гарячий тур - це не що інше, як звичайний тур зі знижками, які надає туроператор і / або сам готель.

Жодне турагентство, де ви купуєте путівки, не може вам раптом з-під поли дістати гарячий тур. Всі ці тури виставляються на сайті того чи іншого туроператора, як звичайні тури.

Качественные юридические услуги Вы можете получить на сайте bitlex.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

А значить, той тур, що вам може запропонувати одне турагентство, абсолютно так само може запропонувати будь-який інший. Плюс турагентство має агентської знижкою на тур; розмір знижки, який вам готові надати, потрібно буде уточнити в конкретному агентстві.

Що таке відмовний тур?

Ще один варіант палаючої путівки, від якої хтось відмовився, тому що не може поїхати. Таке, звичайно ж, буває, але дуже рідко!

Як дізнатися чи будуть гарячі тури в дні мого запланованої відпустки?

Ніяк! Жоден менеджер турагентства не володіє інформацією про те, якою буде попит на той чи інший готель, наприклад, в Туреччині, Тунісі або Єгипті через місяць, два, через півроку; як будуть заповнюватися місця на чартерному рейсі; яка буде цінова політика у туроператора або біля готелю.

Палаючим тур може стати, коли до вильоту залишається мало часу, менше двох тижнів.

У чому переваги гарячих турів?

Зрозуміло, в ціні! Знижки можуть становити 30-50-70% від розрахункової вартості туру. Адже через наближення термінів відправлення, тур може залишитися непроданими і принести збиток оператору. Тоді, щоб мінімізувати свої втрати, туроператор продає тур за ціною навіть нижче собівартості.

У чому мінуси гарячих турів?

1.Нікто не може знати чи будуть гарячі путівки на потрібну вам дату або ж все заздалегідь буде розпродано і ви залишитеся ні з чим

2. Ви не можете самі вибирати бажану країну і бажаний готель. Так як, знову ж таки, туди куди ви хотіли б, горящих путівок може і не бути. А популярні готелі, як правило, бронюються заздалегідь.

3.Огранічена географія гарячих турів. У візові країни можна просто не встигнути оформити візу.

4.Обрати тур на найближчі три дні до вильоту, іноді можна просто не встигнути отримати підтвердження від готелю про бронювання.

5.Ви можете не встигнути оформити страховку від невиїзду, яка оформляється за 10 днів до виїзду. І в разі вашої відмови від поїздки витрати по ануляції туру можуть скласти до 100%.

6.Туроператори можуть знижувати ціни на тури за 10-15 днів до вильоту, коли ще багато конкуруючих пропозицій у інших туроператорів. Коли ж у інших операторів закінчилися пропозиції і місця в літаку, тобто коли конкуренції стає менше, а попит у туристів достатній, - ціни різко зростають. Іншими словами, відтягаю покупку туру до останнього моменту, ви ризикуєте перехитрити самих себе.

Як купити гарячий тур і не обпектися?

1.Прежде за все, купуйте тур в агентствах і у туроператора, які викликають вашу довіру.

2.Решівшісь чекати гарячий тур, ви повинні розуміти що ризикуєте купити не зовсім те, про що мріяли або зовсім залишитися без туру, якщо прив'язані до певних дат відпочинку.

Якщо ж ви готові на будь-які пропозиції і можете собі дозволити зірватися на відпочинок в будь-який день, сміливо купуйте гарячу путівку і вже скоро ви зможете відзначити цю подію, припустимо, з сусідом в готелі, який заплатив за такий же тур вдвічі більше!