Радіатори Біметал

Радіатори біметал або просто біметалічні радіатори набирають все більшої популярності у вітчизняних і зарубіжних споживачів. Це зростання популярності і попиту пов'язаний з перевагами біметалічного радіатора, в порівнянні з обладнанням з інших металів.

Радіатори Біметал - це конструкція, що складається зі сплаву двох металів:

- сталева трубка, по якій циркулює теплоносій

- алюмінієвий «кожух», що представляє собою сам радіатор

Биметаллическому радіатора не страшна корозія. Це досягається технічно продуманою конструкцією теплового обладнання. Сталева трубка не стикається з алюмінієм, тим самим знижує ризики появи корозії через кілька років експлуатації.

Качественные радиаторы биметаллические купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основні переваги радіаторів біметал:

- стійкість до появи корозії

- невелика вага

- висока міцність

- високий рівень тепловіддачі і швидкий прогрів приміщення

- стійкість до високого тиску і гідроударів

- приємний зовнішній вигляд

Серед недоліків потрібно виділити більш високу ціну, в порівнянні з іншими варіантами. А також може утворюватися корозія при контакті з водою з підвищеним рівнем кисню.

Купити біметалічний радіатор ви можете в нашому інтернет-магазині «Водоспад». Ми пропонуємо широкий вибір радіаторів за найвигіднішими цінами. Ціна даного обладнання буде залежати від кількості секцій, необхідних для створення комфортних умов в приміщенні.

Для правильного розрахунку секцій рекомендуємо звернутися до фахівця. Після його аналізу ви точно знатиме, який радіатор опалення купити в конкретно вашому випадку. Після покупки товару в нашому онлайн магазині, наші фахівці доставлять замовлення в будь-який регіон Росії.

З кожним роком все більша кількість споживачів приймають рішення купити саме радіатори біметал. Їх переваги і гідності підсилюють інтерес до покупки, в порівнянні з іншим обладнанням.