​Про місце Острови Гифтун

Вирішивши відправитися в Єгипет - країну мальовничого узбережжя Червоного моря - для навчання і знайомства з підводним світом, найкраще поїхати до берегів острова Гифтун. Він розташований в околицях міста Хургада, який, до слова, вважається одним з найбільш популярних серед російськомовних туристів містом Єгипту.

Географічні і кліматичні особливості

Насправді острів Гифтун складається з двох островів: великий Гифтун і Малий Гифтун. Саме берега Великого Гифтун добре видно з піщаних пляжів Хургади. Відразу за ним знаходиться другий - Малий Гифтун.

Оригинальный баннер изготовление котрого займет минимальное количество времени, станет отличной рекламой Вашего бизнеса.

Навколо острова Гифтун в Хургаді дуже тепла вода і відмінна видимість, до 20 метрів. Острів практично не має рослинності і покритий лише пісками, які піднімає вітер. Якщо тіло не захищене одягом, то пісок неприємно дряпає і коле шкіру. Це єдиний недолік на острові Хургади, про який слід пам'ятати, вирушаючи туди на тривалий відпочинок.

Туристам на замітку

Останнім часом острів Гифтун в Хургаді став досить відвідуваним туристами і любителями підводного плавання. Адже саме біля берегів цього острова можна побачити мурен, скатів, каракатиць і безліч інших мешканців підводного світу. А тим, хто хоче побачити щось більше, варто досліджувати безліч підводних печер, яких багато на цьому острові. Глибина деяких сягає 45 метрів. Варто відзначити, що в околицях острова Гифтун мешкають також досить небезпечні морські мешканці. Тут зустрічаються барркакуди, довгокрилі і китові акули.

Хругада має безліч цікавих пам'яток, але саме острів Гифтун вважається самим примітним і бажаним для багатьох відпочиваючих. Острів Хургади вважається охоронюваним водним парком, в'їзд на його територію є платним. Варто зазначити, що місцева влада Хургади намагаються захистити природу і категорично забороняють відламувати шматочки від коралових рифів, ловити місцеву рибу і зривати рослини. Всі ці порушення жорстко караються.

На всій території острова Хургади немає жодного поселення і будиночка, лише невеликі магазини з фруктами і напоями. Для тих, хто виїхав з екскурсією на один з островів Гифтун, в програму також входить, крім пірнання, приготований прямо на пляжі смачний обід. Крім цього, у вартість екскурсії входить відповідний інвентар (ласти, маска, трубка), а також додаються безалкогольні напої.