​Крижаний готель

Незвичайний готель Hotel de Glace розташований в канадському місті Квебек. З січня по березень щороку тут зводять готель повністю з льоду. З моменту відкриття в 2001 році в ньому побувало вже понад півмільйона людей і це при вартості від 219 $ за добу. Готель потрапив в топ-10 найбажаніших місць в світі для проведення весіль.

Бетон в Алматы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Площа крижаного готелю займає 3000 кв. метрів, а на його зведення щорічно витрачається понад 500 тонн льоду. Всі меблі зроблені повністю з льоду, ну а щоб тут можна було спати, ліжка покривають дерев'яним щитом, поверх якого укладають матраци та шкури оленів.

Напої в барі подаються в крижаних склянках, а їжа на крижаних тарілках, але при бажанні склянки і тарілки можна замінити на паперові. Навіть люстри тут зроблені з льоду. Крім усього іншого в крижаному готелі є джакузі і сауна під відкритим небом, і це не кажучи про крижані гірки, які доступні всім постояльцям.

Стіни готелю товщиною 1,2 метра не зможуть зігріти постояльців, тому всі вони носять теплий зимовий одяг. Але назвати крижаний готель холодним навряд чи можна, адже перебуваючи під враженням від побаченого ви навряд чи помітите холод. А подивитися є на що, все кімнати прикрашені різьбленими скульптурами, красу яких підкреслює вміло поставлений світло. Саме кольорові вогні перетворюють шматки льоду в барвисту казку.

Звичайно, в крижаному готелі є і скло, і дерево, а не тільки лід зі снігом. Але використовуються тут такі матеріали рідко і тільки через неможливість використання льоду. Адже як зробити камін з льоду? Або сауну?

Щороку готель різний і щорічно розробляються його нові архітектурні проекти. Так, навіть побувавши в Hotel de Glace один раз, приїхавши сюди знову ви знайдете тут багато нового.