​Готель у вязниці

Готель в Німеччині «Alcatraz Hotel» зробив своєю фішкою тюремний антураж. Але антураж ні створено штучно, адже раніше будівля готелю було діючої в'язницею. Так, заощадивши гроші на інтер'єрі, німецькі підприємці зробили свій бізнес на колишній в'язниці. З назвою вони заморочуватися не стали і взяли його від відомої американської в'язниці Alcatraz.

Прямое (попутное) автобусное пассажирское направление «ДНЕПР - ЗАПОРОЖЬЕ - КРЫМ» заказать билет по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сам же готель не можна що назвати не комфортабельним, тут є як цілком собі люксові номери, так і тюремні камери з «очком» і ліжком. Саме такі камери і залучають до готелю увагу мандрівників. У кожному номері-камері є бездротовий інтернет і телевізор, крім того в будівлі готелю-в'язниці є коференц-зал для корпоративних клієнтів, які вирішили влаштувати нестандартний корпоративчик.

Душ в готелі один на поверх, і загальний, природно з поділом на чоловічий і жіночий. Їду ж в камеру доставляють через спеціальне віконце, як і прийнято в тюрмі. Крім того, всім клієнтам для сну видають піжами в смужку.

Так що, якщо вам набридло їздити по одноманітним готелям, ви цілком можете прокотитися до Німеччини і побувати в нестандартних умовах. Ну а щоб відчути як це, бути в'язнем, вам доведеться заплатити 79 євро на добу.