​Форталеза - місто на березі океану

Форталеза - головне місто штату Сеара, що відноситься до одного з популярних курортів Бразилії.

Серед численних міст Бразилії місто вважається п'ятим за величиною. Завдяки розташуванню міста на березі океану, сюди щороку приїжджають тисячі відпочиваючих. Фантастична природа, океан і пляжі протяжністю в 25 кілометрів зробили цей курорт улюбленим місцем для відпочинку туристів з усього світу.

Сварочный аппарат в Алматы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Паласіо да Луж

Сучасне місто Форталеза - це великий і сучасне місто, що має розвинену інфраструктуру. Крім того, місто не перестають вражати туристів своїми пам'ятками. У місті архітектура колоніального стилю з часів, коли іспанці підкорювали Америку, прекрасно поєднуються з сучасними хмарочосами і автострадами. Тут завжди є що подивитися. Приїхавши на відпочинок в це місто не можна не відвідати Міський собор, величний Міський Палац, знаменитий Англійська міст, еко-парк Сосо. А для тих, хто планує провести в Форталеза відпочинок з дітьми, відкритий прекрасний зоопарк, з величезною кількістю екзотичних тварин, які проживають в вільних вольєрах. Крім того на березі відкритий аквапарк, значних розмірів.

Жителі Форталези шанують пам'ять корінних жителів цієї території індіанців. На згадку про них в місті встановлено три пам'ятники у вигляді скульптури індіанки. Згідно з легендою, ця жінка була дочкою вождя Ірасеме, і про неї складено безліч всіляких історій, про які можна дізнатися, відвідавши історичний музей міста.

пляжі Форталеза

Пляжі курорту Форталеза є піщаний берег і кристально чиста вода океану. Це дозволяє отримати максимальне задоволення любителям дайвінгу, так як вони в повній мірі можуть оглянути як дно океану, так і життя підводного світу. Але все ж, найбільшу активність на цих пляжах проявляють серфінгісти. Для них відкриті численні центри навчання. Поїздка в Форталеза дозволить не тільки відпочити, а й відвезти додому масу незабутніх вражень.