​Елітне шале Brikell в Швейцарії

Є багато мальовничих місць в Швейцарії, де далеко від шуму мегаполісів розташувалися розкішні особняки, комфортабельні готелі і приголомшливі шале. Шале - це будиночок в Альпах, найчастіше в Швейцарії. Основною особливістю шале є наявність великої мансарди на даху, яка і визначає інтер'єр будинку.

Компания День ночь Вишневое предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент качественных жалюзи посамой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Шале Brikell розташоване недалеко від відомого курорту Куршавель. Тиждень проживання тут обійдеться туристам не багато ні мало в 25 000-135 000 євро, в залежності від сезону. Цифри дійсно чудові, але, тим не менш, шале не пустує підлягає.

Загальна площа швейцарського «будиночка» становить 1200 квадратних метрів, а всього тут можуть перекантуватися 18 осіб.

Інтер'єр і обстановка будинку дозволяють повністю розслабитися і залишатися серед цивілізації, навіть перебуваючи серед гір і лісів, далеко від інших людей.

Тут є все необхідне і навіть більше: критий басейн, зимовий сад, домашній кінотеатр і клубне приміщення для вечірок.

Усередині будинок оздоблений натуральним деревом, а обідній стіл виконаний в строгому стилі і чимось нагадує стіл для конференцій.

Гостям також доступний винний бар і ціла колекція вина.

Зупинитися в шале Brikell варто явно дорожче, ніж мало б коштувати, але треба визнати, що там хочеться побувати і зануриться в атмосферу швейцарської природи, але для цього доведеться чекати зниження цін або стати мільйонером.