Деревяні будинки за технологією фахверк

Дуже хороша технологія «фахверк», основою будівлі при якій є твердий каркас із стійок, балок і розкосів. Стінки перетворюються в відгороджують системи і фактично не несуть навантаження. Це зменшує ймовірність застосовувати при їх зведенні різноманітні деревні матеріали.

Переваг така технологія містить багато, в першу чергу це хороша економність часу, так як каркасна система ліквідує усадку споруди (що завжди пов'язане з багатомісячних інтервалом в роботі). Каркас в даному випадку грає не лише роль вірної опори, проте цілком може служити декоративним складової побудови, що розділяє фасад на панелі різноманітних форм, забарвлення і надаючи спорудження унікальний вид. Він дуже зручний для величезних засклених місць, особливо, якщо ви хочете створити зимовий сад.

Семинары в Алматы дадут Вам необходимый багаж знаний, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Фахверковиє будівлі, в тому числі і засклені з усіх боків, дуже міцні, стоять десятиліттями, не вимагаючи ремонту або серйозного оновлення, тому логічно, що в європейських державах ці котеджі дуже знамениті. Балки виготовляються з передових деревних будівельних матеріалів, як правило з клеєного соснового бруса, який добре зберігає форму, забезпечуючи тим самим довговічність будівлі.

Хочу зауважити, що дерев'яна основа як база майбутньої будівлі робиться все найбільш знаменитою. Один з недорогих різновидів жител такого виду - так званий «сендвіч». Спочатку зводиться каркас з колоди (в основному з бруса), який потім ззовні і всередині обшивається деревної опалубкою. Між цими двома шарами прокладають шар теплоізоляційного матеріалу, якщо буде потрібно, слідом за тим ховаються труби, вентиляційні канали та проводка. В якості обшивки може братися і деревно-стружкові плити, яку пізніше обробляють під деревне зруб або будинок з бруса.

У «просунутому» способі стінки такого будівлі робляться на заводі і являють собою панелі великого розміру, в які вже поставлені двері, склопакети, а всередині прокладені отеплітеля і всі необхідні комунікації. Особливим автотранспортом дані панелі доставляються на буд майданчик, і практично за лічені дні з їх, як з частин конструктора, зводиться особняк.

Одне з переваг цієї технології - всесезонність, так як будувати можна в будь-яку погоду, в тому числі при мінусовій температурі. Її мінусом можна вважати те, що ці панельні будинки тільки з великою натяжкою дозволено назвати дерев'яними.