Чавунні ретро радіатори опаленняЧавунний ретро радіатор це прилад опалення відомий вже дуже давно. Величезна кількість достоїнств роблять чавунний радіатор основним джерелом опалення вже багато років. Наш інтернет магазин представляє сучасні, нові чавунні радіатори опалення виготовлений в ретро стилі. У нас можна купити чавунний ретро радіатор багатьох розмірів, стилів оформлення і потужності. Чавун дуже привабливий для використання в системах опалення через фізичні властивості металу. Висока теплоємність дозволяє дуже довго збережуть тепло. Чавунні радіатори ретро так само дуже надійні в експлуатації. Вони можуть протистояти навіть самому не якісному теплоносія. Для опалення чавунні радіатори почали використовувати більш 200 років тому.
Революція дизайну чавунних ретро радіаторів

Чугунные ретро радиаторы купить по самой низкой цене на сегодняшний день.


Протягом багатьох років поняття чавунних радіаторів супроводжувалося однаковим розумінням дизайну, розміру і форми. На фото можна побачити стандартно прийнятий чавунний опалювальний прилад.
Стандартні чавунні радіатори (otoplenie-doma.in.ua) Звичайні чавунні радіатори (otoplenie-doma.in.ua)

Даний стиль оформлення можна зустріти в усіх країнах пост радянського минулого. Нові прилади опалення з чавуну виглядають абсолютно інакше. Сучасний чавунний опалювальний прилад цей твір мистецтва, якість в роботі, висока тепловіддача. У нашому магазині ви зможете ознайомитися з передовими і унікальними приладами опалення виготовленими з чавуну в ретро стилі. Таку назву відноситься до лінійки Retro Styl яка включає в себе більше 10 різних моделей. Висока теплова потужність, надійність роботи, унікальний дизайн - все це сприяє великої популярності даних опалювальних приладів. Єдиний недолік таких радіаторів - це ціна. Чавунні радіатори ретро коштують дорого і це повністю виправдано.