​З Самуї в Сінгапур - як дістатися?

Деякі російські туристи, відпочиваючі на популярному тайському острові Самуї, цікавляться питаннями - як дістатися з Самуї в Сінгапур, і чи є екскурсії з цього пляжного острова в Сингапур ...

З Самуї в Сінгапур - як дістатися?

Туристичний портал tourweek.ru допоможе Вам розібратися в цій питанні.

У зв'язку з тим, що Сінгапур - дуже дорога країна на азіатському напрямку, туроператори не ризикують організовувати групові екскурсії Самуї - Сінгапур. І, дійсно, якщо порахувати переліт, 3-х денне проживання, харчування та екскурсійну програму - виходить пристойна сума, в деяких випадках навіть перевищує вартість тижневого відпочинку «середнього» туриста на тайському острові.

Качественный ремонт квартир Вы можете заказать на сайте http://remont-kvartirspb.com/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Готель Parkroyal і вулиці в Сінгапурі

Тому, якщо Вам і запропонують таку екскурсію, вона буде індивідуальна. Ну а чи є сенс платити за це, коли можна самостійно поїхати з Самуї в Сінгапур, не переплачуючи при цьому туристичної компанії.

Переліт Сінгапур - Самуї

Між островом Самуї і Сінгапур є пряме авіасполучення - 6 рейсів в день. Літають дві авіакомпанії: сінгапурська SilkAir (дочка Singapore Airlines) і тайська Bangkok Airways. Якщо купувати квитки заздалегідь, за кілька місяців, то можна полетіти в один кінець за 10000 - 12000 рублів. У SilkAir рівень цін нижче. Час в дорозі - 1 година 50 хвилин.

авіакомпанія SilkAir

Авіакомпанія Bangkok Airways

Зазвичай більшість російських туристів беруть квиток в один кінець Самуї - Сінгапур, і звідти летять прямо або в Росію (або в іншу країну, відмінну від країни прибуття - Таїланд), або в Бангкок.

Важливе зауваження: з візою або без неї

Російські туристи можуть знаходиться в Сінгапурі без візи 96 годин (4 дні) за умови транзиту. Тобто, якщо ви летите з Самуї в Сінгапур і потім в Росію (або в іншу країну, відмінну від країни прибуття з Сінгапуру - Таїланд) - це транзит, і, перебуваючи тут не більше 96 годин, візу можна не оформляти.

Але, якщо Ви летите з Самуї в Сінгапур і потім в Бангкок, це не вважається транзитом, тобто потрібно обов'язково оформити візу. Інакше вас просто не випустять з самуйского аеропорту: за цим пильно стежать працівники аеропорту в момент надання Вам посадкового талона на рейс на стійці реєстрації та прийому багажу.

Стійки реєстрації та прийому багажу в аеропорту Самуї

При вильоті з Самуї Вас обов'язково попросять пред'явити або підтвердження вашого транзитного перебування в Сінгапурі (зворотний квиток з Сінгапуру в іншу країну, відмінну від країни прибуття - Таїланд), або попросять показати копію візи держави Сінгапур (роздрукований аркуш A4 вашої електронної візи, оскільки в закордонному паспорті вона не проставляється). Адже, якщо з Таїланду прилетить не транзитний пасажир і без візи, депортувати його повинна буде тайська сторона за свій державний рахунок.

Зона очікування виходу на посадку в аеропорту Самуї

Отримати візу держави Сінгапур не складно: віза робиться протягом 6 робочих днів (як правило, 2-3 дні), коштує 2500 рублів, оформляється через інтернет на сайті Візового центру країн Азії - asiavc.ru, без відвідування консульства.