​Як підготувати балкон до скління

Бажання зробити свою квартиру красивою, як правило, поширюється на лоджію і балкон. Адже це дає можливість, при правильному підході, отримати в своє розпорядження додаткове приміщення.

Причин, за якими робиться засклення балконів лоджій, безліч. Найчастіше там облаштовується зимовий сад або кабінет. А в деяких випадках скління є лише частиною масштабного проекту з перепланування квартири.

види скління

Залежно від того, які цілі ставить перед собою власник квартири (облагородити балкон або утеплити), виділяють два види скління:

Любой тип крепежа Вы можете купить на сайте http://krepserp.ru по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

холодну;

тепле.

Холодне скління робиться за допомогою алюмінієвого профілю. У деяких випадках допустимо використання і безрамних систем. Алюмінієвий профіль буде прекрасно захищати простір балкона від негоди. Крім того, завдяки його невеликій вазі, його допустимо встановлювати навіть на застарілих балконах.

Однак якщо потрібно балкон не тільки захистити від опадів, але і утеплити, такий матеріал не підійде. В цьому випадку краще використовувати теплу скління з ПВХ-профілю. Завдяки своїм властивостям, пластикові рами не тільки відмінно зберігають тепло, але і захищають від вуличного шуму. Залежно від кліматичного поясу склопакети можуть бути однокамерними і двокамерними.

Підготовка балкона до установки склопакетів

Вибравши скління і замовивши його виготовлення, необхідно підготуватися до монтажу. Це дуже важливий етап благоустрою, який можна розбити на наступні кроки:

проаналізувати стан балкона і при необхідності зміцнити парапет;

прибрати непотрібні речі і меблі;

очистити балкон і лоджію від пилу і забруднень, закрити всі шви;

на період монтажу накрити все поверхні поліетиленовою плівкою. Це допоможе в майбутньому мінімізувати прибирання.

Після закінчення підготовки можна запрошувати склярів для установки склопакетів. Це досить складний процес, тому такі роботи краще довірити професіоналам, оскільки і холодну і тепле скління балконів потребують грамотному монтажі. Але правильна підготовка допоможе пережити цей період без зайвих нервів.