Відеоспостереження в офіс

Світ навколо нас не став безпечнішим - це факт. Дані статистики офісних крадіжок та інших майнових злочинів за останні роки не вселяють оптимізму. З офісів виноситься за пазухою і просто безслідно зникає з кожним роком все більше. Але чи так все трагічно і, головне, невже з цим нічого не можна зробити? Невже ми можемо займати в цій історії лише роль пасивного спостерігача, читаючи кримінальні новини і сподіваючись, що саме нам пощастить?

Звичайно ж, відповідь - ні!

Лучшая охранная фирма окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Є способи боротьби. Можливість звести ризики до мінімуму, не залишивши злочинцям практично ніяких шансів! Для цього є ряд способів: охоронна сигналізація, система контролю доступу і відеоспостереження.

videonablyudenie-v-ofis-1

Причому, ці способи не взаємозамінні - «якщо я ставлю охоронну сигналізацію, то навіщо мені відеоспостереження?», А добре доповнюють один одного. У кожного способу свої особливі функції, свої слабкі і сильні сторони. Адже ніхто не говорить «якщо у мене металеві двері, то навіщо мені ще й замок?». Тому, кожен вирішує сам (або за допомогою консультації фахівця) що для нього в пріоритеті, що більш важливо, а може бути і життєво необхідно на даний момент. Відразу ж можемо сказати, що максимально ефективно всі ці средста безпеки працюють тільки при правильному застосуванні і в потрібних комбінаціях, доповнюючи один одного вони створюють досить несприятливу для вчинення злочину середу, іноді навіть однією своєю присутністю (не кожному захочеться вкрасти мобільний телефон зі столу вашого офісу , коли на нього дивиться камера відеоспостереження. Але, якщо говорити про комбінації засобів захисту, коли у вас при вході в офіс коштує контроль дотсупа -домофон і вхід тільки за картками, наприклад, то і по сторонніх в офісі не буде - не кажучи вже про те, що працівники значно рідше стануть спізнюватися і курити, так як така система контролю доступу може вести облік робочого часу, враховуючи запізнення і перекури).