Юридична допомога військовослужбовцямЄ така професія - Батьківщину захищати. Ця фраза з чудового старого фільму не втратила актуальності і до цього дня. Один із сумних парадоксів нашої сучасності полягає в тому, що люди, які зробили захист Вітчизни своєю професією, дійсно справжні чоловіки в усіх відношеннях, в ряді ситуацій самі потребують захисту. Йдеться про проблеми, пов'язані з трудовими, житловими і іншими питаннями військовослужбовців.
Правовий нігілізм в військових частинах і способи боротьби з ним

Вы можете получить юридическую помощь для военнослужащих на сайте: http://gestor.kz/page/yuridicheskaya-konsultaciya-dlya-voennosluzhashchih абсолютно бесплатно.


Чому військовим потрібна юридична допомога? Що стосується трудових спорів, то найчастіше проблеми стосуються:

звільнення з військової служби (в тому числі і в ході організаційно-штатних заходів);
перекладу на нове місце служби;
знаходження в розпорядженні;

Саме військові часто стикаються з фактами правового нігілізму з боку власних командирів. На жаль, у деяких людей, що мають високі звання, специфіка військової служби, де наказ командира, як відомо, не обговорюється, розвиває не стільки почуття відповідальності, скільки почуття вседозволеності. Керуючись різними мотивами, від брехливо витлумачене поняття «інтересів справи» до власного самодурства, такі начальники безапеляційно відмовляють своїм підлеглим в тому, що їм належить за законом. У цих випадках кожен військовий повинен негайно звернутися до фахівців з військового права, надають юридичну допомогу військовослужбовцям.