​Що краще: деревяний будинок або будинок з сайдингу?

Сегодня все частіше можна зіткнутися в будівельних магазинах і на оптових Будбази з таким специфічним матеріалом як сайдинг а-ля зруб, який за всіма зовнішніми ознаками практично не відрізняється від класичного елемента будь-якої дерев'яної російської хати.

У нього такий же колір і текстура, як у деревини, так само, як і в традиційному російською зрубі, укладені "колоди". Хіба, що запаху дерева немає, та при обшивці будівлі виходять шви і стики, які досвідченим оком розгледіти все-таки можна.

Оригинальная футболка раскраска станет отличным подарком любой творческой личности, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Сайдинг під колоду - матеріал сучасний і покликаний замінити собою деревину, і разом з тим, дати можливість власникам такого будинку заощадити грошей на матеріалах, врятувати дерева від вирубки і т. Д. Не дивлячись на те, що сайдинги "під дерево" сьогодні нахвалює професіоналами, їх основний конкурент - деревина - не пропадає як будматеріал з прайс-листів спеціалізованих компаній і активно використовується при зведенні будинків більш заможними категоріями клієнтів. Однак, що ж насправді практичніше і зручніше: дерев'яна споруда або обшита сайдингом?

Звичайно, престижніше, солідніше і традиційніше в Росії будувати будинки з дерева. Тим більше що його цілком можна обладнати сучасними елементами - поставити металопластикові вікна, софіти для даху, спорудити веранду, балкон, мансарду і зробити житло не тільки стильним, але і досить функціональним. З іншого боку, дерево має ряд недоліків - воно не є вогне- і вологостійкість, схильне до гниття і роз'їдання його паразитами, опади і несприятливі погодні умови негативно позначаються на його стані. Від усього цього захищені будинку з сайдинга.

Що дає споруда з сайдингом "під колоду"

Сайдингові конструкції стійкі до будь-яких зовнішніх впливів, аж до агресивних середовищ. При їх створенні не потрібно вирубка "зелених легенів Землі". І, нарешті, їх ціна набагато менше дерева.