Ремонт балкона

Призначення балкона залежить від індивідуальних потреб. Роблячи ремонт на балконі можна реалізувати будь-яку ідею від організації робочого кабінету до створення зимового саду.

демонтаж балкона

Перед початком демонтажу балкона необхідно звільнити простір (винести предмети інтер'єру). Після проведення демонтажу завжди залишається багато сміття і пилу. Тому перед виконанням робіт подбати про мішках для сміття, політелене для накриття підлоги. Досвідчені фахівці рекомендують застеляти підлогу декількома шарами, адже в верхній шар можна загорнути все будівельне сміття і винести, а другий шар залишиться для захисту підлоги. Наступний крок - демонтаж старих балконних рам і внутрішньої обшивки.

Комфортабельные квартиры в Краснодаре купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

вирівнювання підлоги

Вирівнювання поверхні підлоги є одним з етапів обробки балкона. Пол можна вирівняти за допомогою установки дерев'яних лаг або заливки бетонної стяжки. Товщина шару стяжки залежить від допустимого навантаження на плиту і ступеня нерівності. Для заливки підлоги використовується цементно-піщана або самовирівнююча суміш. Вирівнювання підлоги за допомогою дерев'яних лаг виконується з бруса і анкерних болтів.

утеплення парапету

Утеплення балкона дозволяє розширити площу квартири. Першочергово встановлюються якісні склопакети, після утеплюються стіни, стелю, підлогу. В обов'язковому порядку утеплюється парапет балкона і межують з вулицею стіни. Товщина утеплювача залежить від кліматичних умов. Для підвищення теплоізоляції використовується плитковий утеплювальний матеріал.

скління

Можна засклити балкон двома способами: холодне і тепле. Холодне скління балкона більш економічно, але призначене для комфортної експлуатації в літній період (не зберігається тепло). Для збереження комфортної температури цілий рік потрібно засклити балкон ПВХ профілем. Профіль ПВХ є найбільш використовуваним будівельним матеріалом для скління лоджії, балконів (герметичний, тримають тепло).

Обшивка балкона панелями

На сучасному ринку наданий величезний вибір матеріалів для обшивки балкона. Найбільш поширеним матеріалом для обробки лоджій і балконів є панелі ПВХ. Широкий вибір фактурної і колірної гами панелей підійде під будь-який інтер'єр. Оздоблення балкона таким матеріалом практична і довговічна.