​Методи пошуку води на ділянці

Перш ніж встановити на присадибній ділянці колонку, необхідно переконатися, що місце для неї вибрано правильно і не спричинить за собою невиправданих збитків. Починати роботу по установці колонки потрібно з пошуків водоносного шару.

Вы можете купить кальян киев по самой выгодной стоимост на сегодняшний день.

Підземні води на ділянці, безумовно, є, але, де знаходиться найприйнятніший варіант, може підказати тільки розвідувальне буріння, яке є дорогою і трудомісткою операцією і доступно не кожному власнику присадибної ділянки. Адже для цього використовується спеціалізоване обладнання для буріння. Тому перед тим, як почати копати колодязь, придивіться до ділянки сусіда, якщо такий є і має колонку. Якщо у сусіда немає проблем з водою, значить він встановив колонку в водоносному шарі. А це означає, що дотримуючись цього напрямку можна не помилитися у виборі місця. Але повної гарантії все-таки немає, так як водоносний шар може пролягати не по прямій лінії. В цьому випадку можна спробувати роздобути карту розташування підземних вод цієї місцевості. Це спочатку самий грамотний варіант пошуків. Але, на жаль, не завжди можливий. Якщо науковий метод пошуків води на ділянці виключений, можна вдатися до багатовікової народної мудрості у вирішенні цього питання.

Можна спробувати старовинний спосіб пошуку води за допомогою лози ліщини, заснований на особливому дарі пошуку води. Але якщо такого дару у шукача води не виявилося, можна замінити лозу ліщини більш сучасним інструментом: стрілкою з дроту і за допомогою провести обстеження ділянки.

Стрілка являє собою простий у виготовленні інструмент. Для цього беруться дві алюмінієві зволікання і згинаються під прямим кутом так, щоб короткі кінчики не перевищували в довжину 10-15 сантиметрів. Для пошуку води необхідно короткі кінчики взяти в руки паралельно один одному і просуватися з ними по ділянці до тих пір, поки вони не зімкнуться. Якщо довгі кінчики стрілки зімкнулися, значить, в цьому місці є водоносний шар.

Наполегливий господар ділянки, який поставив перед собою завдання досягти мети, не зупиниться на методах, які не дають йому точної впевненості в тому, що він на правильному шляху. Саме йому і адресуються всілякі спостереження, отримані шляхом досвіду численних господарів присадибних ділянок. Люди здавна помічали, що в місцях, де ґрунтові води знаходяться ближче до поверхні землі, завжди росте більш пишна зелень. Особливо це стосується водолюбних рослин, таких, як: щавель, очерет і осока, верба, верба, береза і вільха.

Зверніть увагу на поведінку домашніх тварин і комах на своїй присадибній ділянці. Мурахи мають свої мурашник в сухому місці, це є показником відсутності у таких місцях водоносного шару, а комарі і мошки, навпаки, до вечора будуть витися стовпом в місцях, де він пролягає.

У спекотні дні в місцях близького розташування води до землі собаки риють ями, але не люблять лежати в цих місцях. Кішки ж вважають за краще лежати там, де грунтові води розташовані близько до землі.

Ці та багато інших методів допоможуть наглядовій господареві знайти водоносний шар на присадибній ділянці і забезпечити його водою.