​Деревяні будинки - за і проти

Коли чуєш словосполучення «дерев'яні будинки», 1-е, то перше, про що дерев'яний домдумают багато - це древній дерев'яний будиночок з потемнілими зрубами і різьбленими віконницями. Зараз віконниць ніхто не встановлює - їх поміняли жалюзі і ролети, проте ось дерево, як головний матеріал, який був використаний для спорудження будівлі, знову стало потрібним.

Однак чисельність деревних жител могло б бути і більше, якби наших громадян не долали якісь переконання, які варто розглянути детальніше.

№ 1 - пожежонебезпека

Необхідно прийняти, що основною проблемою колоди постійно було полум'я, однак на сьогоднішній день створення різних високоякісних просочень так просунулося, що застосування будь-якої з них готує деревні будівлі такими ж вогнетривкими, як і кам'яні.

Качественные семена Вы можете купить в компании СЗР СНАП Саратов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

№ 2 - поганий зовнішній вигляд і ненадійність

Таке переконання з'явилося ще в епохи деревних багатоквартирних жител, за допомогою яких намагалися вирішити проблему з житлом в середині 20-го століття. Властивість тих будівель справді була низькою, проте сьогоднішні варіанти жител з колоди відмінно тримають тепло, готові терпіти середні землетрусу, а над зовнішнім виглядом працюють справжні майстри.

№ 3 - маленький термін експлуатації

Раніше дерев'яні будинки справді доводилося нерідко лагодити, підміняти деякі компоненти новенькими, засмолює, перефарбовувати і так далі. Прикрашати і лакувати, природно, доводиться і в даний момент, однак значно рідше, а ось на предмет починок, то при відповідному догляді деревні будівлі можуть бути без капітального ремонту по півстоліття.

№ 4 - висока ціна матеріалів

Гарне дерево і справді коштує дорого. Однак для тих, хто бажає мати будинок з природного матеріалу і при цьому не потрапити в копієчку є висновок - каркасні будинки.

Ціна таких жител істотно нижче через простоту технології, до того ж при їх будівництві на додаток до колоди використовуються інші матеріали, наприклад, базальтова вата, якою заповнюється місце всередині дерев'яного каркаса. При цьому будинок стане володіти всіма властивостями дерев'яного - теплом, міцністю і затишність, яку може дати тільки природний матеріал ..