​Барселона в листопаді. Палац Каталонській музики

Сьогодні я покажу вам дещо з старенького ... Є у мене фотографії, які так довго чекали свого часу, що я було вже вирішила їх не викладати. Але вчасно одумалася, тому що це було б не справедливо.

У Барселоні, де багато-багато всього цікавого і захоплюючого дух, є серед іншого місце неймовірної краси, яке, як мені здається, теж варто обов'язково побачити. Це палац каталонської музики.

Палац Каталонській музики фото

Не знаю, чи є воно визнаним обов'язковим місцем для відвідування в Барселоні, але туристів там помітно менше, ніж в тих же музеях Гауді. А російських туристів немає зовсім, точніше нам не попалося. Можливо, це тому що палац можна оглянути самостійно, тільки з екскурсією або купити квиток на виставу. Екскурсій російською речі немає, тільки english.

Екскурсія до Палацу Каталонській музики

Отже, палац каталонської музики, чому він заслуговує на особливу увагу і чим він цікавий? По-перше, це один з об'єктів Всеміного спадщини ЮНЕСКО. По-друге, його будівля побудована в стилі каталонського модерну.

Палац Каталонській музики. фасад

Сфотографувати його вдало з вулиці досить складно, так як вулиця ця досить вузька. Але буйство неймовірне.

Палац Каталонській музики фасад

Палац каталонської музики був побудований в 1908 році. Архітектор - Льюїс Доменек-і-Монтанер, сучасник Антоніо Гауді, вони народилися з різницею в два роки, жили і творили в один і той же час.

Заходимо всередину. У просторому фойє розташувалося кафе.

Палац Каталонській музики подивитися

Палац каталонської музики, як будь-який інший театр, починається з ...

Палац Каталонській музики в Барселоні

І нарешті, ми опиняємося в залі. Чи бачили ви коли-небудь щось подібне? Я ні. Скажіть відразу, що відрізняє цей зал від будь-якого іншого концертного залу? Правильно, природне освітлення! Це один з одиниць театрів в світі, подання якого, висвітлюються не люстрами, а сонячним світлом.

ДворецКаьалоснкой музики сцена

Вітраж над партером. Золото всередині, що символізує сонце, і синява навколо, що символізує небо.

Палац Каталонській музики вітраж

І інші деталі стелі. Як ви вже зрозуміли, тут всюди квіти. Я б навіть назвала палац каталонської музики «квітковим театром».

Двір Каталонській музики

Сцена. Великий орган, 18 грецьких муз і каталонський прапор в центрі.

Палац Каталонській музики всередині

Розповім трохи про екскурсії. Триває вона близько години на досить зрозумілою іспанською англійською) Звичайно, зараз я вже майже не пам'ятаю фактів, але пам'ятаю, що було дуже захоплююче. Це ми, намагаємося слухати дуже уважно.

Ми в палаці Каталоснкой музики

З екскурсії пам'ятаю, що зал вміщає трохи більше 2000 тисяч глядачів.

Палац Каталонській музики зал для глядачів

І що будувався театр більшою частина на пожертвування. До речі на цьому фото ви бачите ім'я одного з меценатів.

Палац Каталонській музики імена

І ще пам'ятаю цих коней, вони дуже живі.

Палац Каталоснкой музики ліпнина

Дякую за увагу! Маю велику надію, що ви скористаєтеся моєю рекомендацією і відвідайте палац каталонської музики. Впевнена, не пошкодуєте!