Железоотделители. Види.

В основі роботи Железоотделители лежить принцип вилучення феромагнітних тіл з сепарованого продукту за допомогою потужного магнітного поля. Під час руху по конвеєру матеріал потрапляє в зону дії магнітного поля, де починається його сепарація. Під дією потужного магнітного поля феромагнітні частинки притягуються до нижньої поверхні сепаратора і утримуються на ньому до моменту очищення. Очищений матеріал продовжує рух по конвеєру.

Мы предлагаем прочные и качественные подвесные железоотделитель по выгодной цене.

Області застосування.

Железоотделители застосовуються на збагачувальних фабриках, теплоелектростанціях, на підприємствах промисловості будівельних матеріалів, коксохімічних заводах і ін. Для захисту робочих органів від поломок феромагнітними предметами; на металургійних комбінатах для очищення шлаку.

Види.

Вибір железоотделітелей виробляють виходячи з кількості присутніх феромагнітних предметів і їх розміру, ширини стрічки і висоти насипу. Відповідно до цього основними характеристиками є глибина зони вилучення і маса видобутих предметів.

Для очищення від великої кількості феромагнітних предметів середнього і дрібного розміру використовують шківних залізовідділювачі. При великій висоті насипного матеріалу найбільш якісне очищення відбувається при комплексному використанні підвісної і шківних железоотделітелей. Шківних залізовідділювачі використовується в якості приводного барабана.

Для вилучення невеликої кількості феромагнітних предметів різної фракції використовується підвісний залізовідділювачі. З метою економії електроенергії підвісний залізовідділювачі може включатися по сигналу металодетектора.

Для вилучення великої кількості магнітних предметів середнього і великого розміру використовується саморозвантажний залізовідділювачі. Наявність механізму самоочищення дає можливість використовувати саморозвантажний залізовідділювачі на виробництвах з безперервним циклом.

Все залізовідділювачі оснащуються термодатчиками, що запобігають перегрів і вихід їх з ладу. Системи управління електромагнітними Железоотделители в своїх функціях мають сигналізацію про перегрів Железоотделители.