Заміна склопакета на вікнах

Необхідність заміни склопакета в вікні, як правило, з'являється по одній з двох причин: це або порушення цілісності герметика (розгерметизація), або сильні механічні пошкодження (скло часто банально розбивають). Основними ознаками розгерметизації склопакета є грязьові розлучення, краплі води в просторі між стеклами, а взимку про це можуть свідчити химерні морозні візерунки.

На этом сайте вы сможете узнать и заказать замену стеклопакета http://servise-okon.com.ua/zamena-steklopaketov/ выполним работу на высоком уровне,за быстрое время и недорого.

Почнемо ми з очевидного випадку, коли склопакет дав тріщину в результаті механічного пошкодження (потрібна заміна розбитого склопакета). У разі механічного пошкодження одне або два скла залишаються, як правило, цілими. В результаті ідея поміняти тільки розбите скло, а не весь пакет стає все настирливіше, адже вартість заміни склопакета в Москві значно вище привабливої варіанту.

На жаль, замінити скло склопакета окремо неможливо, а точніше, міняти тільки одне скло не має ніякого сенсу.

Секрет полягає в тому, що всередині блискучою металевою рамки знаходиться влагопоглотитель. Зовні конструкція загерметизована: по периметру вона герметично заклеєна спеціальним одне або двох-компонентним складом, тому альтернативи повної заміни склопакетів в пластикових вікнах не існує.

Чи можна поміняти тільки одне скло?

Як уже було відзначено вище, замінити тільки одне скло не складно, але сама ця ідея позбавлена будь-якого сенсу: склопакет герметичний, а всередині нього знаходиться спеціальний влагопоглотитель.

Чому все влаштовано саме так, а не якось інакше?

Після того, як склопакет запаюється, вся волога між стеклами вбирається у влагопоглотитель, повітря всередині залишається абсолютно сухим. Тому скла не запотівають зсередини при будь-яких перепадах температури.

Якщо всередині склопакета все ж з'явилися крапельки вологи, значить шар герметика продірявився, влагопоглотитель повністю наситився водою і перестав працювати.

Все влаштовано так, щоб влагопоглотитель не можна було поміняти без заміни рамки, а рамка намертво приклеюється до стекол на заводі.

Якщо везти на виробництво залишився скло, очищати його від герметика, залишків скла і рамки, собівартість робіт, пов'язаних зі збереженням живого скла значно вище, ніж вирізати нове.

Таким чином, якщо механічне пошкодження призвело до утворення тріщин, доведеться виконати ремонт або повну заміну розбитого склопакета.

А тріснути скло може не тільки в результаті механічного пошкодження, а й раптово. Наприклад, в той момент, коли ми з силою намагаємося закрити заедающую стулку.