Загальні рекомендації по ремонту

Щоб прискорити ремонт квартири, обов'язково вивезіть всі меблі, навіть якщо нікуди - працювати в захаращеному приміщенні неможливо, тим більше якщо Ви робите ремонт не своїми руками. На перекладання і передвигание йде досить багато часу. До того ж є майже стовідсоткова ймовірність пошкодження залишилися предметів. Залиште порожні ємності, швабру, совок, табуретки, драбину.

Мы сможем сделать качественный и любой сложности ремонт квартир в харькове на выгодных для вас условиях.

Все це забрудниться, але може стати в нагоді. Застелите і заклейте всі самі. У робочих інші завдання. Не можна робити чистову обробку, поки не закінчена пильна робота - електрика, стяжка, плитка. Не варто пиляти болгаркою поблизу від: Плитки, Сантехніки, Вікон, Батарей, шпалер - іскри обов'язково залишать чорні точки. Якщо є така необхідність - обов'язково все застелити картоном. Для відбиття рівної лінії на стіні або стелі тонкий шнур обмазують кольоровою крейдою, натягують його по олівцеві відмітками і, відвівши в бік, відпускають - на стіні залишається слід. Можна скористатися спеціальним шнуром для відбиття, продається в будівельних магазинах, кольорову крейду до речі теж. При роботі з алебастром зручно користуватися в якості посуду половинкою старого гумового м'ячика, відповідного розміру. Після застигання залишки алебастру миттєво видаляються легким рухом.

Планування ремонту Планувати, що і де буде, потрібно до початку ремонтних робіт! Підготовка під різні покриття сильно відрізняється. Стелі і стіни в сучасному світі зазвичай фарбують водоемульсійними фарбами. На стелі краще - матова, біла. Стіни можна пофарбувати колерованной напівматової водоемульсійною фарбою. Масляні і емалеві фарби погано пропускають повітря, тому краще їх не застосовувати для фарбування стін житлових кімнат. Емаллю слід пофарбувати труби і радіатори опалення. Якщо кімната має форму витягнутого прямокутника, то для візуального збільшення простору плануйте розстановку меблів так, щоб надати їй квадратну форму. Якщо у вас дуже низькі стелі, не варто робити багаторівневий підвісна стеля з гіпсокартону, щоб візуально вони виглядали вище. Це усталене оману. Подумайте самі, як можна візуально збільшити, фактично зменшивши. Вибирати малюнок шпалер слід залежно від площі і висоти кімнати. Модниці повинні знати це правило - горизонтально розташований малюнок візуально знижує висоту приміщення, при вертикально розташованому малюнку, навпаки, кімната здається вище.

Ромбоподібний малюнок створює відчуття великого обсягу. Блакитні, світло-зелені стіни роблять кімнату візуально просторіше, а кімната, забарвлена в коричневий, теракотовий колір, здається менше, але зате затишніше.