Як вибрати зволожувач повітря в квартиру

Ніхто не стане заперечувати позитивного впливу зволожувачів повітря на мікроклімат квартири. Разом з рішенням про покупку даного пристрою приходить і маса проблем: як розібратися у всій різноманітності кліматичної техніки і не попастися на хитрощі продавців-консультантів? Який зволожувач найефективніший і безпечний у використанні? У цій статті ми відкриємо завісу і допоможемо вибрати найоптимальніший варіант для відновлення нормального рівня вологості у вашій квартирі.

У нас вы сможете купить увлажнитель воздуха venta для своего помещения.

З початком опалювального сезону повітря в квартирах стає сухим і важким, і це приносить нам безліч проблем. Крім утрудненого дихання, почуття втоми і головного болю, з'являються алергічні реакції і загострюються хронічні захворювання. У цей момент гостро постає питання про придбання домашнього зволожувача, але як зробити правильний вибір і не переплатити за зайві функції?

Для чого потрібен зволожувач повітря?

Якщо ви не знаєте рівня вологості в своєму будинку, то, вимірявши його, здивуєтеся. У більшості квартир, не обладнаних спеціальної кліматичної технікою, рівень вологості становить всього 20-25%. Сумні цифри, правда? Адже навіть в посушливій Сахарі відносна вологість не менш 30%. Для комфортного існування дорослій людині потрібно 40-50%, а маленьким дітям близько 70% відносної вологості в приміщенні.

Недолік зволоження в квартирі призводить до пересихання шкіри, різі в очах, а також високого ризику розвитку астматичних і гострих вірусних захворювань. У малюків порушується сон, підвищується нервозність, частішають капризи, крім того, пересушена слизова носа не створює потрібного захисного бар'єру, у дитини знижується імунітет і він починає часто хворіти. Недолік вологи в приміщенні, особливо в зимовий період, що згубно позначається і на домашніх рослинах. Якщо ви помітили, що листя кімнатної квітки стали жовтіти, сохнути або опадати, то варто задуматися про додаткове зволоження квартири.

Найпростіший "дідівський" спосіб підвищити вологість у квартирі - розвісити в кожній кімнаті мокру білизну. Цей природний зволожувач, звичайно, працює, тільки недовго, та й розвішана по всіх кутках білизна навряд чи додасть привабливості вашому житлу. Домогтися оптимального рівня вологості в квартирі більш сучасними способами можна за допомогою спеціальної кліматичної техніки.