Як вибрати ноутбук?

Ноутбуки стали елементом престижу, джерелом розваги, іноді - і предметом гордості власника. Однак в цьому розділі мова про доцільність вкладення коштів в ноутбук, і визначенні бюджету.

Здесь большой выбор прочных ноутбуки hp купить по низким ценам.

Ноутбуки - плід компромісу між в першу чергу габаритами, вагою, Енергоавтономний, ергономікою, продуктивністю, надійністю, якістю і ціною. У найскладніших спробах розмістити в малому обсязі начинку близьку до настільних комп'ютерів, постраждало майже все зі списку - крім ціни, звичайно. Виробникам дуже подобається попит на ноутбуки. Чи подобається це покупцям?

Майже всі якість ноутбуків викликають жаль:

- продуктивність нижче настільних комп'ютерів, і як правило ледь достатня для комфортної роботи.

- це дуже тендітні іграшки - досить одного падіння або пошкодження екрану - і ремонт може стати дорожче покупки нового.

- вони бояться навіть пролиття на них рідин - але ж це не таке вже й рідкісне поєднання - гуртка поруч із клавіатурою. У цьому випадку ремонт точно буде половину вартості нового.

- гарантія 1 рік у всіх виробників - яскравий приклад того, як вони оцінюють ресурс своєї продукції. Тоді як адекватна гарантія 3 або 5 років на настільні комп'ютери - звичайне явища.

- неможливість ремонту або заміни частини комплектуючих, апгрейда. Будь-які операції з ними, навіть видалення пилу - це візит в сервіс центр. При цьому черзі на ремонт в фірмових сервісах (окремих марок) можуть тривати тижнями, так само як і замовлення запчастин для ремонту. Фактично, можна говорити про неремонтопридатності ноутбуків.

Ні, ми не лякаємо. Це така реальність, нам дуже шкода людей, які стикаються з проблемами ноутбуків, але допомогти їм практично нічим не можна - все ремонти робляться в сервісах і коштують грошей.

Різноманітність видів.

Зараз в активній продажу присутні близько 1000 моделей мобільних комп'ютерів одночасно. При цьому виробники раз на півроку-рік змінюють модельні ряди, а зниження цін йде взагалі раз на місяць.

Так що це - море, вибір в якому вельми складний. Треба сказати, що у досвідчених фахівців (нас) підбір ноутбука займає 2-3 години безперервного аналізу.

У разі звичайного комп'ютера ми можемо вільно сформулювати вимоги до компонентів, буквально вибираючи зі списку - і ось комп'ютер готовий саме такою, якою ми хотіли. І монітор з клавіатурою вибираються окремо, під себе.

У ноутбуках все за нас вирішили виробники. Ми тільки вибираємо серед готових «наборів». Іноді доводиться міняти навіть виробника, якщо якийсь один важливий компонент чи не знаходиться серед моделей початково обраного виробника.

Словом, складний, іноді дуже важкий вибір з компромісами.

Хоча, звичайно, не варто лякатися - будь-який обраний навмання ноутбук працювати буде. Чи буде вам досить його якостей - ось питання.

Мета статті - провести читача через точки прийняття рішень таким чином, щоб 1000 варіантів звести до десятку, серед яких вибрати легко. Як правило, так і виходить.