Використання СІП-панелейВсе більше людей, прагнучи побудувати свій власний будинок, роблять вибір на користь будівництва за канадською технологією, використовуючи при цьому сіп панелі. Ні для кого не секрет, що винахід  СІП-панелей дало новий поштовх будівельному бізнесу. Цей матеріал швидко зайняв свою нішу, а проекти СІП будинків, набули неабиякої популярності. І це не дивно:

  • економічна сторона - будинок обходиться дешевше кам'яного чи цегельного;
  • енергозбереження - панелі відмінно захищають від холоду, вимагаючи мінімум енергії;
  • екологічність - обшивка СІП-панелей (плита OSB) складається на 90% з деревини;
  • пожежна безпека - в цьому СІП не поступаються дереву або цеглі;
  • міцність конструкції - ці будинки витримують землетрус амплітудою 9 балів;
  • малий термін монтажу - 1-2 місяці від розробки проекту до готового будинку.


Для кого розробляють проекти будинків з СІП-панелей? По-перше, для тих, хто бажає швидше переїхати у власне житло, але часом невиправдано високі ціни забудовника змінюють плани ще на стадії проекту. Виходом з цієї ситуації може стати будівництво будинку з СІП-панелей своїми руками. А значить, ще одним незаперечним плюсом СІП є те, що побудувати будинок або баню, що не поступившись в якості майстрам-професіоналам, ви можете самостійно. До того ж, завдяки невеликій вазі панелей можна цілком впоратися удвох з напарником, заощадивши тим самим на бригаді будівельників.

По-друге, для будівельників, які зробили будівництво будівель з СІП-панелей своїм бізнесом - таким бригадам необхідний наш будівельний матеріал високої якості. Саме такі СІП-панелі виробляє наша компанія.