УТЕПЛЕННЯ пінобетону ПЕРЕКРИТТІВ ДАХІВ

Пінобетон - унікальний матеріал для утеплення дахів, спадистість яких не перевищує 7%. Причому, ефективність його застосування залежить від матеріалу перекриття, де ідеальним вважаються бетонні плити або монолітні конструкції. Утеплення металевих дахів з профільованого настилу вимагає додаткового зміцнення листів зсередини двотаврової балкою або масивним куточком. При наявності дерев'яних перекриттів, утеплення оних монолітним пінобетоном здійснити неможливо.

На этом сайте вы сможете узнать про ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» в Броварах: о качестве, ценах и отзывах жильцов только правду.

Не вдаючись в тонкощі технології, процес утеплення дахів проходить в наступній послідовності:

Спочатку знімається все старе покриття (дах чиститься до твердого підстави);

Готується поверхню - ямки заливаються розчином, нарости збиваються;

Якщо підставою є бетон, його очищають від дрібного сміття і пилу і обробляють антисептичним ґрунтовим розчином глибокого проникнення для бетонних підстав. Якщо підставою є метал, його також очищають і покривають праймером для пористих бетонів.

ВАЖЛИВО: якщо утеплення пінобетоном проводиться в жаркі літні місяці, все «мокрі» роботи бажано проводити в нічний час.

Підготовлена основа затьмарюється екструзівний пінополістиролом (НЕ пінопластом), товщина шару якого розраховується інженерами-проектувальниками;

Зверху пінополістиролу монтуються монтажна сітка і маячки для стяжки;

Далі поверхню перекриття заливається фіброармірованним пінобетоном марки 400-500 на товщину, зазначену в проекті;

Після виготовлення стяжки (необхідно 10-12 годин для первинного схоплювання), її обробляють праймером і накривають поліетиленовою плівкою. У такому стані вона повинна перебувати не менше 17-19 діб з періодичним поливом водою раз в два-три дня;

Потім покриття обробляють грунтовими розчинами і покривають гидроїзолірующимі матеріалами.