У чому основні переваги дерев

Всі столярні вироби - це справжнє мистецтво! Дерев'яні сходи, виконані з натурального дерева - це щось неймовірне, оскільки їх різноманітність вражає! Для заміських будинків краще робити дерев'яні сходи на замовлення, тоді виходить абсолютно унікальний виріб, дійсно прикрашає будинок. Майстри компанії «Азбука Сходів» спроектують сходи під інтер'єр, виберуть шпон для її обробки, що підходить за фактурою і кольором під підлогове покриття, стиль інтер'єру, колірну гамму, меблі та стіни.

Здесь вы сможете найти удобные и качественные деревянные лестницы для дома по выгодной цене.

Чим хороші дерев'яні сходи:

натуральністю матеріалу;

безпекою;

екологічністю;

теплотою;

затишністю;

простотою в догляді;

довговічністю;

практичністю;

красою.

Деревина, покрита лаком або іншим декоративним засобом, набуває різну за інтенсивністю красу малюнка і колір.

Дерево чудово піддається ексклюзивної різанні, тому з нього можна створити справжній витвір мистецтва. Крім всіх перерахованих переваг дерев'яних сходів виріб відрізняється цілком доступною кожному споживачеві ціною. Наприклад, сходи, виготовлена з сосни, набагато дешевше металевої або бетонної.

виготовить для вашого дво- або триповерхового будинку / котеджу дерев'яні сходи з прямими маршами або кручені;

обшиє бетонні сходи деревом;

встановить дерев'яні східці на металевому каркасі;

зробить і встановить ексклюзивні балясини і перила.

Ваша дерев'яні сходи стане ефектною візиткою будинку, показником його гостинності і вашого достатку. Ми - професіонали своєї справи, тому займаємося проектуванням і будівництвом дерев'яних сходів грамотно і відповідально. За рахунок цього виготовляється надійна і функціональна конструкція, оскільки ми комплексно підходимо до її вписування в інтер'єр, тому виконаємо також стінові панелі вздовж вироби. Ви отримаєте ідеальний інтер'єрний елемент!