СУЧАСНІ КУХОННІ МЕБЛІ

Кухонні гарнітури, за останні 50 років, в чем-то практично не змінилися, а в чомусь змінилися кардинально.

Незмінною залишилася конфігурація і основні складові. Все те-ж тумби і шафки, те-ж фасади, висувні ящики і полиці. Зовнішній вигляд змінився тільки у кухонних гарнітурів в сучасних стилях, таких, як Хай Тек, Модерн, Біо-Дизайн і інших подібних. Зовнішній вигляд класичних кухонних гарнітурів практично не змінився. Навіть нові матеріали в неокласичних кухнях імітують старі, натуральні дерево, камінь, бронзу.

Если вы нуждаетесь в качественной и красивой кухне или в ее ремонте, на http://kitchen-pro.com.ua/category/blog/ вы сможете узнать как это сделать.

Що-ж кардинально змінилося, так це фурнітура. І тепер сучасний кухонний гарнітур, зовні виглядає, як звичайна Класика, всередині може таїти чимало приємних сюрпризів. Сучасна фурнітура дозволяє зробити кухонний гарнітур набагато більш практичним, а вашу кухню більш зручною та ергономічною. Сучасний кухонний гарнітур економить простір кухні, максимально використовуючи, раніше невикористовувані через важкодоступність місця. Такі, наприклад, як кути, місця під мийкою і плитою і т.п.

Яка-ж головна відмітна риса сучасного кухонного гарнітура? Це, звичайно, його нестандартність. Раніше при покупці меблів в кухню купувався стандартний набір модулів, а після починали їх «вміщати» і «вписувати» в кухню. Справа ця була невдячна і залишалися великі Прогаль між модулями кухонного гарнітура, стінами та плитою. Десь модулі надмірно виступали, створюючи незручності, а відсутність кутових модулів приводили до того, що практично всі кухні були прямі однолінійні. На той момент це людей влаштовувало, в силу низьких запитів клієнтів. Зараз все змінилося. І тепер, при правильному вимірі і грамотному проектуванні клієнт навіть в дев'ятиметрову «хрущовку» отримує повноцінний кухонний гарнітур, який максимально використовує простір і не захаращує кухню.В цьому і є головна відмінність сучасного кухонного гарнітура, плюс його практичність і ергономічність.

Але сучасний кухонний гарнітур, якісний, не може бути дешевим. Практичність і зручність не може бути досягнуто, якщо економити на фурнітурі.