​Стиль бароко. Оформлення квартири в цьому стилі

Оформлення квартири в стилі бароко

Стиль бароко вважається самим цікавим і оригінальним з усіх видів стилів. Для нього характерна певна величавість, пишність форм, складність оформлення. Бароко ніколи не обходиться без великої кількості завитків, декоративних елементів і прикрас.

Стиль бароко вибирають стрімкі, імпульсивні або пристрасні по своїй натурі люди, які цінують різноманітність форм і розкішний вигляд своєї квартири.

Узнайте самый точный гороскоп на декабрь прямо сейчас, абсолютно бесплатно.

Для стилю бароко характерно використання дерев'яних панелей на стінах. Колір при цьому може бути як натурального кольору, так, і забарвлений в потрібний. Часто використовуються такі кольори як блакитний, салатовий, рожевий або білий. На стіни, як правило, розвішуються картини різної тематики. Можна підібрати матеріали, що імітують мармур, панцир черепахи, кору дерева.

Оздоблення квартири в стилі бароко в цілому завжди має на увазі поділ декоративних елементів по різних кімнатах. При обробці окремої кімнати завжди підбирається меблі, яка повинна виконувати певну функцію в приміщенні. Таким чином, інтер'єр квартири в стилі бароко не повинен бути просто красивим і затишним, він повинен бути ще і функціональним, повинен чітко визначати призначення кожної окремо взятої кімнати. Так, наприклад, шафи для книг і масивні письмовий стіл giusti portos giuditta повинні чітко вказувати, що ця кімната грає роль робочого кабінету. Про функціоналі кімнати повинні свідчити не тільки розставлена меблі, але і всі підібрані аксесуари, і предмети декору. Прекрасно підкреслять тематику кімнати велика світова карта або глобус.

Для стилю бароко характери яскраві і насичені кольори. Часто у своїй роботі дизайнери використовують такі кольори як золотий, бордо, глибокий зелений або яскраво-синій. Тканини як правило вибирають благородні - парча, атлас, натуральний шовк. Як декор застосовують олов'яні або бронзові горщики. Люстра зазвичай використовується у вигляді образу якоїсь тварини відходять від нього г-подібними променями.

Стиль бароко виконується в просторих квартирах, тому що характерну для цього стилю масивну меблі просто неможливо розмістити в маленькій квартирці. До того ж не повинно створюватися враження захаращеності простору.

Для величезної кількості аксесуарів краще передбачити спеціальні шафи або полки. На них можна поставити розкішні великі вази, картини в позолочених або штучно постарених рамах. Різні тематичні статуетки та багато іншого.

Головним мінусом такого інтер'єру можна вважати це дорожнечу. Його можуть дозволити собі тільки дуже заможні люди, які мають велику квартиру.