Сонячні батареї для приватного будинку

Ще не так давно ідея про безкоштовну електроенергії здавалася фантастикою. Однак сучасні розробки дозволяють людям використовувати альтернативні джерела енергії, один з яких - сонячні батареї.

Наша фірма яка встановлює сонячні батареї гарантирует высокое качество и низкую цену.

Вам набридли перебої з електрикою? Сонячні батареї допоможуть домогтися того, щоб ваше проживання було дійсно комфортним! Встановивши їх, ви не просто зробите свій внесок у захист навколишнього середовища, але і зможете істотно знизити витрати на електроенергію.

Що таке сонячні батареї?

Вони призначені для того, щоб перетворювати сонячне випромінювання в електричну енергію. Основою пристрою є фотоелектричний генератор. Саме він відповідає за перетворення енергії. Перетворювачі виготовляються з кремнію і можуть бути:

Монокристаллическими;

Полікристалічний.

Для роботи сонячної панелі також потрібно ряд додаткових приладів, в числі яких:

Інвертор, який відповідає за перетворення струму;

Акумулятор, що накопичує енергію;

Контролер, який дозволить акумуляторної батареї заряджатися і розряджатися раніше терміну.

У комплексі всі прилади становлять потужну автономну систему енергетичного постачання, монтаж якої в приватному будинку дає масу переваг.

Переваги установки сонячних панелей

Сонячні панелі представляють самої найефективніший джерело альтернативної енергії. Серед ключових переваг такого обладнання можна відзначити наступні:

Тривалий термін експлуатації;

Повна незалежність від роботи енергетичного постачальника;

Надійність - ризик того, що батарея вийде з ладу, дуже низький;

Невимогливість до постійного обслуговування;

Можливість отримувати в буквальному сенсі слова безкоштовну електроенергію.

Коли доцільна установка сонячних панелей?

Не секрет, що сонячні батареї (з огляду на те, що при їх виготовленні використовується кремній) коштують відносно дорого. Але їх придбання окупається. В яких випадках установка буде виправдовувати себе? Встановлювати сонячні батареї однозначно варто, якщо:

Вам потрібно незалежне джерело додаткової енергії;

Ви проживаєте в регіоні з теплим і сонячним кліматом.

Саме від місця розташування будинку багато в чому залежить рентабельність і окупність сонячних батарей. Чим більше в році сонячних днів, тим швидше окупиться така автономна система. До того ж якщо на вашій території достатньо місця, можна спорудити міні-електростанцію, яка зможе забезпечувати енергією не тільки ваш будинок, але і сусідні.