Що вибрати: квартира в новобудові або вторинне житло?

На ринку нерухомості пропонуються квартири в новобудовах, так зване, первинне житло, і квартири в будинках старих. Зазвичай квадратний метр в новобудовах значно дешевше, ніж в обжитих будинках. Здавалося б, відмінна можливість придбати більше метрів за ті ж гроші. Однак, не все так просто. Кожен вид нерухомості має свої плюси і мінуси. Сказати однозначно, що краще - не можна. У кожної окремої людини свої пріоритети, свої бажання і вимоги. Спробуємо розібрати всі достоїнства і недоліки первинної і вторинної житлоплощі, щоб вибирати зі знанням справи, а не навмання.

На нашем сайте Вы сможете узнать  Новостройки в Броварах: почему «Лесной квартал» и «Крона Парк» получают награды и положительные отзывы и Вы уж точно будете знать, где лучше купить себе квартиру.

Звичайно, набагато приємніше придбати квартиру в новобудові. Все новеньке, з голочки, не треба здирати старі шпалери і змивати десяток шарів побілки. Більше того, якщо ви зважилися купити дорожчу квартиру в монолітному будинку, ви зможете самі розпланувати кількість і розмір кімнат. А якщо вам через якийсь час набридне стара планування, ви зможете спокійно знести будь-яку стіну в квартирі і перенести її на нове місце, не побоюючись, що саме ця стінка виявиться несучої. Припустимо, ви купили собі квартиру метрів в 60 і зробили з неї модну нині студію, тобто відкритий простір без єдиної стінки (за винятком санвузлів, зрозуміло). Згодом одружилися або вийшли заміж, народилися діти. І ви без особливих зусиль розгородили свою студію на 2, 3 або 4 кімнати таким чином, як це зручно саме вам.

З панельними будинками складніше, тут перепланування так легко не зробити. Та й взагалі у них якість гірша: вони більш тепло-звуконепроникні. Але сучасні панелі за якістю все-таки не порівняти зі старими, хрущовськими. Сьогодні панелі за якістю не набагато поступаються цегляним стінам або моноліту, а коштують дешевше. Питання ціни для наших громадян, навіть з «середнього класу» настільки значущий, що багато хто воліє вибирати квартири в панельних будинках. Зрештою, можна обійтися і без перепланування. В іншому ж панельні будинки не гірше монолітних.