Що ми знаємо про котедж

Спочатку, під колись новим словом «котедж» малося на увазі одне або двоповерхова будівля невеликої будівлі, наприклад, з каменю або червоної цегли з обов'язковою присутністю присадибної ділянки. Така будова ставилося до типу заміських будинків. Служити такі споруди могли як постійним, так і тимчасовим притулком, коли було потрібно відпочити з компанією або з сім'єю за містом.

У нас большой выбор различных светильников, купить Вы можете на http://mycom.kiev.ua/, гарантируем качество и низкие цены.

Цей термін прийшов до нас з Англії, тому багато котеджів схожі на англійські споруди, що відрізняються збереженням старовинних традицій в оформленні.

Сучасний котедж уже далеко не класичний англійський. Зараз будівельна галузь настільки розвинена, що готова запропонувати самі вигадливі варіанти майбутньої будови. Будують сьогодні котеджі як з каменю і цегли, пінобетону і газобетону, так і з дерева, що найбільш прийнятно для любителів матеріалів, що відрізняються екологічною чистотою. Останнім часом широко набирає обертів каркасне будівництво. Це зараз модна тенденція, що дозволяє за короткий проміжок часу отримати житлову споруду. Інший раз подивишся на котедж, і думаєш: будинок це або замок? Настільки все грандіозно у виконанні.

Більшість котеджів сьогодні будується за містом, наприклад, на березі озера або якої-небудь водойми. Основне призначення таких будівель - як дачі або будинку для відпочинку. Зазвичай це двоповерхові невеликі будиночки, виконані відповідно до сучасних тенденцій моди в галузі будівництва.

Проектувальники найбільше радять будувати котедж з дерева, особливо якщо він задуманий, як місце для постійного проживання. Безумовно, дерево, будучи матеріалом природного походження, є екологічно чистим, а стіни з такого матеріалу виходять, як то кажуть, «дихаючими». Ну, а фантазії дизайнера по прикрасі будинку з дерева можна буде тільки позаздрити, що дозволяє отримати справді унікальне місце, де можна відпочити від міської суєти.

Багато турбази і пансіонати сьогодні складаються з котеджів. Саме так вони і будуються каркасних методом. А це, в свою чергу, швидко, економічно і ефективно. А головне, після обробки мають дуже презентабельний вигляд.

І не варто забувати, звичайно ж, про присадибну ділянку. Вже краще напружитися і озеленити його, упорядкувати, прикрасити газони, посадити дерева. І тоді комфортний відпочинок неодмінно забезпечений.