РЕМОНТ душова кабіна

У більшість випадків поломки душових кабін виникають унаслідок помилок, допущених в процесі установки, зокрема:

Здесь качественное обслуживание и ремонт душевых кабин gidromax.kiev.ua по доступной цене.

хитке становище конструкції;

погана герметизація стиків, протікання;

неправильний злив;

неточна налагодження автоматичних налаштувань - збійна робота пульта управління;

поломка роликів.

змінні елементи

Однак, не варто все несправності відносити на рахунок похибок монтажу, причиною поломок може стати і неправильна експлуатація окремих механізмів. Змішувач швидко виходить з ладу при сильному натисканні, перемикачі, шланги та картриджі фільтрації води, вважаються змінними елементами і спочатку передбачена періодична заміна даних виробів. Змінити такі запчастини можна і самостійно, єдина трудність виникне при доступі до них, так як вони найчастіше приховані і розташовуються за корпусом душовою конструкції.

Жорстка вода - один з головних руйнівників сантехнічного обладнання, під її впливом утворюється накип на робочих елементах кабіни і відбувається подальша корозія металевих елементів. З використанням спеціальних пом'якшуючих фільтри, ви уникнете багатьох проблем.

заміна роликів

Через корозію підшипника, розтріскування осі і зіскакування ролика за допомогою ключового дуги, доводиться робити заміну цього механізму. Не варто проводити склеювання або спайку деформованого ролика, це лише короткочасне рішення проблеми, краще зробіть повну заміну деталі.

Ремонт складних вузлів

До більш серйозних поломок відносяться несправності масажного обладнання, елементів дезінфекції, парогенераторів та інших. Звичайно, трапляються вони досить рідко, але їх ремонт обходитися дуже дорого. Виправити такі поломки самостійно, не маючи навичок, дуже важко, тому краще відразу звернутися до фахівців в даній області.

Ремонт і заміна змішувача для душової

Ремонт змішувача можна виробляти при таких поломки: вийшов з ладу картридж зміни режимів подачі води, зламалася притискна декоративна гайка на картридж, несправний картридж змішування гарячої і холодної води. Природно для твору ефективного ремонту слід підібрати аналогічні запчастини, великий вибір змінних елементів представлений в спеціалізованих сантехнічних магазинах. Краще спочатку встановити для душової кабіни простий змішувач, до якого завжди можна підібрати запчастини і відмовитися від установки дорогого пристрою з картриджами змішання і перемикання режимів подачі води.

І остання порада - купуйте якісні душові кабіни від відомих виробників, і в подальшому ви істотно заощадите на ремонті.