Про широкоформатного друку.

Коротка історія широкоформатного друку.

Широкоформатний друк з'явилася на вулицях наших міст порівняно недавно - її поява в Росії датують 1995 роком. Але вже сьогодні можна сказати, що вона є найбільш простим і дієвим способом зробити рекламну компанію будь-якого підприємства незабутньою і цікавою, а оформлення залів і приміщень - самобутнім і затишним. Що ж таке «широкоформатний друк»? 

Если вам необходима печать широкоформатная обращайтесь к нам, мы  быстро и качественно предоставим свои услуги по выгодной цене.

За видами широкоформатний друк поділяється на інтер'єрну і зовнішню. Перша відрізняється більш високою якістю і дозволом зображення. І інтер'єрна і зовнішня широкоформатний друк однаково стійкі до погодних факторів і є довговічними. У випадку з зовнішньої широкоформатним друком параметри дозволу відходять на другий план. І в першому, і другому випадку широкоформатний друк проводиться сольвентними чорнилом. Їх перевага в тому, що вони забезпечують стійкість кольору до прямих сонячних променів і вологи протягом довгого часу - більше трьох років.Зовнішня широкоформатний друк вже давно стала надійним рекламним інструментом. Судіть самі, її ефективність знаходиться на дуже високому рівні завдяки широкому обхвату цільових груп потенційних покупців.

Природно, при цьому зовнішня широкоформатний друк для реклами повинна задовольняти деяким вимогам: бути не тільки довговічною, а й контрастною, наочної - це обумовлено тим, що людині дається на її сприйняття всього пара секунд, і за цей час від нього вимагається висновок, буде він далі її розглядати і вчитуватися в зміст, чи ні.

До речі, широкоформатний друк для реклами була і залишається найбільш ефективним засобом залучення клієнтів, тому ні в якому разі не обмежуйте свій рекламний бюджет за її рахунок - вона гідна того, щоб бути вашим головним інструментом.