​Про місце Музей Орсе

Музей Орсе в Парижі (Musée d'Orsay) - це музей образотворчих і прикладних мистецтв. У музеї Орсе знаходиться найбільше в світі зібрання європейської скульптури і живопису періоду 1850-1910 р.р.

Історія та архітектура

Купить pvc ramen по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Будівля музею Орсе раніше належало залізниці і виконувало функцію вокзалу. Спроектований архітектором Віктором Лалу, вокзал почав свою роботу на початку ХХ століття. Особливістю вокзалу в Парижі було те, що він був першим електрифікованим вокзалом в світі. Але коли в 1939 році направлення Париж-Орлеан, яке і обслуговував вокзал, було закрито, і будівля пустувала. У 1971 році його хотіли зруйнувати. Однак, що прийшов до влади Жорж Помпіду вирішив дати будівлі другий шанс і в 1978 році майбутній музей Орсе отримав статус історичної пам'ятки в Парижі. Прийшовши після Помпіду Жискар д'Естен підтримав його ідею і запустив процес реконструкції вокзалу. Робота по перетворенню будівлі в музей почалася в 1980 році, а вже в 1986 році відбулося відкриття музею Орсе. Над проектом перетворення вокзалу в музей працював італійський архітектор Гає Ауленті.

Про музей Орсе в Парижі

В основі колекцій - роботи європейських постімпресіоністів та імпресіоністів. Колекція в музеї Орсе включає в себе також і фотографії, предмети архітектури і твори декоративного мистецтва, виконані в стилі ар-нуво.

Цьогорічна виставка музею в Парижі розташувалася на п'яти рівнях. У музеї представлені всі види мистецтва: скульптура, живопис, архітектура, кіно, меблі, фотографія, художнє оформлення опери, музика. Всі експонати і колекції представлені в строгому хронологічному порядку. Таким чином, колекції музею Орсе заповнюють проміжок часу, який є між колекціями Музею сучасного мистецтва Центру Жоржа Помпіду та колекціями Лувру.

Більше, ніж музей

Музей Орсе в Парижі є місцем, де регулярно проводять вистави і концерти. Щорічно в музеї проводять фестиваль, який присвячений походженням кіно. Гості Парижа і городяни можуть відвідувати проводяться в музеї Орсе круглі столи та конференції, а так само пов'язані з тимчасовими виставками презентації.

Персоналії музею

У музеї Орсе виставлені роботи таких майстрів: Жан Беро, Поль Гоген, Едгар Дега, Каміль Коро, П'єр Боннар, Гюстав Курбе, Жан-Франсуа Мілле, Теодор Шассерио, Люсьєн Леві-Дюрме, Вінсент Ван Гог (останні роботи), Едуард Мане, Едвард Мунк, Клод Моне, Жорж Сера, Каміль Піссарро, Альфред Сіслей, Поль Синьяк, Огюст Ренуар, Домінік Енгр, Анрі де Тулуз-Лотрек.