Природні камені для дачі

Натуральні камені, створені самою природою - ідеальний варіант для виготовлення чудових ландшафтних композицій. За допомогою великих і маленьких валунів різних забарвлень можна створювати дійсно унікальні творіння. Головне для цього мати під рукою потрібний матеріал, деяка кількість інструментів, бажання і натхнення.

У нас низкие и оптовые цены стройматериалов гарантируем высокое качество.

Природні камені, найчастіше використовуються на дачах

До теперішнього часу людство відкрило безліч валунів різних порід. Кожна порода має власні характеристиками і якостями. Однак всі ці камені мають і деяку кількість подібних плюсів. Практично всім натуральним валунах властива висока міцність і довговічність. Також камені для дачі - це неймовірне розмаїття фактур, краса виконання і маса оригінальних форм. Особливою популярністю у жителів нашої країни користуються:

Мармур і граніт;

базальт і доломіт;

піщаник, черепашник і інші подібні матеріали.

З перерахованих природних каменів можна створити дуже багато цікавих і корисних елементів. В першу чергу з подібних валунів значних форм цілком реально звести великі споруди господарського типу, і навіть сам дачний будиночок.

Будинки з каменю - міцні та довговічні споруди. Такі споруди мають цілої масою переваг. Вони дуже стійкі до всіляких негативних природних факторів і часу. Нерідко натуральні камені використовують лише для виконання підстав різних споруд, а інші елементи конструкції виконуються з сучасних енергозберігаючих матеріалів.

Природні камені - відмінний матеріал для створення міцних і надійних парканів. Конструкції, виконані з натуральних валунів, значно міцніше і довговічніше секційних або дерев'яних побратимів. Однак такі паркани вимагають від власників значних грошових вкладень. Хоча будь-яка така вкладення стандартно вноситься за все одноразово за все життя певної людини. А більш дешеві паркани регулярно змінюються після закінчення максимум 10 років.

З натуральних валунів народні умільці нерідко створюють чудові альтанки, зовнішню обробку будинків, садові доріжки, квітники, клумби та інші цікаві твори. Цьому сприяє широкий вибір природних матеріалів. Дренаж відмінно справляються з проведенням реставраційних робіт. А з значних брил можна навіть створити дивовижні казкові скульптури, вазони та фонтани.