Подушки в інтер

Сидіти на підлозі, давайте зізнаємося, подобається всім. Але дорослим це робити якось не пристало, навіть незважаючи на те, що з давніх-давен люди численні спали, їли і проводили свій час вдома фактично на підлозі, точніше - на спеціальних підлогових подушках. Дизайнери меблів за останні роки вже трохи наблизили нас до землі, ввівши в обіг крісла-мішки, але ми пропонуємо піти далі і спробувати додати в інтер'єр підлогові подушки. В рунеті інформації про них зовсім небагато, так що ми побродили по глобальній мережі і знайшли для вас самі надихаючі приклади.

На етом сайте KILIM PILLOW вы сможете приобристи уютные и комфортные подушки по низкой цене.

Подушки, які живуть на підлозі - мабуть, самий неформальний предмет інтер'єру, здатний створити невимушену атмосферу і як не можна краще підходить для посиденьок зі старими друзями. Подушки незамінні, коли в будинку є діти: вони постійно грають на підлозі, а подушки, по крайней мере, частково, позбавлять вас від хвилювань, що дитина простудиться.

Найчастіше підлогові подушки використовуються в інтер'єрах в східному стилі, і не дивно: у багатьох регіонах вони до сих пір широко використовуються в побуті. Подушки в турецькому стилі - з вишивкою і кистями, круглі плетінки, що асоціюються з Середньою Азією, подушки з візерунками в стилі киргизьких повстяних килимів ала кійіз - вибирайте на свій смак.

Подушки не завжди вимагають інтер'єру в етнічних тонах. Вони можуть стати яскравим акцентом в «скандинавському» будинку або, зшиті в стилі петчворк, вписатися в квартиру в стилі кантрі.