Переваги будинків з цегли

Відразу ж необхідно згадати про капітальності і довговічності таких будівель. При зведенні будинку з цього будівельного матеріалу, будьте впевнені, що в цьому будинку будуть жити не тільки ваші діти і внуки, але навіть ваші правнуки, тому що будинок не помітить часу. У наш час цегляна виробництво засноване на сучасних інноваційних технологіях, що забезпечують значну довговічність і зносостійкість цього матеріалу для зведення будівель.

Если вы нуждаетесь в тепле, мы предлагаем надежный и экономный котел-парогенератор РИ-5, гарантируем качество.

Необхідно згадати і про несприйнятливості структури цегли, в тому числі і до несприятливих впливів навколишнього середовища, таким як вогонь, опади, температурні коливань. Разом з тим, цегла - натуральний природний матеріал, не виділяє канцерогенів і інших шкідливих і небезпечних для життя людини речовин. Тому в цегляному будинку дуже просто можна створити комфортний для проживання клімат. Різні форми, поєднання кольорів і фактур допоможуть реалізувати абсолютно будь-які стилістичні рішення при будівництві будинку з цього матеріалу. Крім цього, цегла є ще й хорошим морозостійким матеріалом.

Незважаючи на всі свої переваги, цегла, як матеріал для зведення будівель, має і велику кількість важливих недоліків.

До цих недоліків, які обов'язково необхідно враховувати при зведенні будинків із цегли відносяться:

1. Досить відчутні фінансові витрати на зведення будівлі. Здавалося б, що ціна за одиницю цеглини не настільки велика, але, з огляду на, що для будівництва стін і перегородок будинку необхідно досить значна кількість даного матеріалу, то витрати на придбання цегли виявляться набагато більше, ніж на придбання не менше популярного оциліндрованих колод.

2. Ще одним важливим недоліком є те, що при зведенні будинку з цегли необхідна закладка досить глибокого фундаменту, тому що цегла дуже важкий матеріал, а це обов'язково призведе до зростання фінансових витрат.

3. Ще одним значним мінусом при будівництві таких будинків буде обмежений термін зведення - так, наприклад, взимку, при негативних значеннях температур, не слід заливати фундамент для будинків з цього будівельного матеріалу.