Навіщо потрібен адвокат

Адвокат часто залучається довірителем не тільки, як це існує в суспільній свідомості, у кримінальних справах, а й для участі у цивільних, а також арбітражних справах.

Здесь есть качественный адвокат воронин выполним всё работу на высоком уровне и недорого.

Однак більшість клієнтів забуває про те, що хороший адвокат може врегулювати проблему довірителя не доводячи справу до арбітражу, районного суду або виникнення кримінального переслідування. Вірно обрана стратегія адвоката - це не посилення проблеми клієнта до моменту виникнення справи в суді або порушення кримінальної справи, а створення умов, при яких всі питання клієнта вирішуються шляхом переговорів і компромісів.

Досудове врегулювання спору - то, з чого повинна починатися робота адвоката.

Природно, адвокат не чарівник і не герой фільму «Адвокат диявола», арбітражний, цивільний, кримінальний процес не зникне сам по собі за помахом адвокатом чарівної палички, для цього повинен постаратися і довіритель. Від клієнта багато не треба, тільки лише бажання і можливість звернутися до адвоката до виникнення проблем. Адже зовсім не складно, перш, ніж зробити будь-який більш-менш значущий крок, отримати консультацію юриста або адвоката. В кінцевому підсумку для клієнта це обійдеться значно дешевше, ніж подальша участь кримінальної або цивільної адвоката у вашій долі.

Наприклад, якщо Ви збираєтеся організувати бізнес, або вчинить будь-небудь угоди, купити квартиру, розділити майно, позичити, інвестувати гроші, укласти договори - заздалегідь зверніться до досвідченого адвоката, отримаєте юридичну консультацію.

Чому до адвоката, запитаєте Ви?

Та тому, що саме адвокат зможе проаналізувати ваші документи і дати грамотну пораду не тільки з точки зору юридичної теорії, але адвокатської практики в судах загальної юрисдикції або арбітражних судах, а також і у кримінальних справах. Адже не секрет, що теорія дуже сильно відрізняється від судової практики, саме з цього вам і потрібен досвідчений адвокат, професійний захисник ваших інтересів.

В арбітражних справах, часто, беруть участь юристи організацій, проте вони не володіють достатньою практикою ведення арбітражних справ в арбітражі, який мають адвокати, що спеціалізуються по арбітражним справах. Тому не варто економити на арбітражних адвокатів, навіть якщо у вас в організації є цілий штат юристів. Існує приказка - «Два юриста - три думки», і насправді це так.

Отже, ваші юристи за допомогою залученого до участі в арбітражній справі адвоката зможуть вибудувати найбільш правильну стратегію, спрямовану на виграш саме вашої справи в арбітражі.

Що стосується захисту клієнта у кримінальній справі, то здійснювати такий захист може і має право тільки лише адвокат, який має адвокатським статусом і складається в Адвокатської палаті суб'єкта РФ. Адвокат допускається до участі в справі за наявності у нього ордера, виданого колегією адвокатів, адвокатських бюро або адвокатським кабінетом.

Сьогодні на юридичному ринку представлено багато адвокатів, і це вже прерогатива клієнта - вибрати найбільш грамотного і досвідченого адвоката. При цьому, далеко не факт, що адвокат з «ім'ям», широко відомий публіці, буде працювати краще, ніж адвокат, що не володіє такою популярністю. Серед молодих адвокатів «нового покоління» багато розумних, грамотних і вже досвідчених фахівців, тому вік адвоката не повинен ставати каменем спотикання для клієнта при виборі адвоката.

Таким чином, коли ви вибираєте адвоката для участі в своїй справі, орієнтуйтеся на його спеціалізацію, досвід ведення схожих арбітражних, кримінальних або цивільних справ, його життєву позицію, енергійність і порядність і інші чинники, що сприяють на прийняття вами рішення про участь саме цього адвоката в вашій справі. Тоді і можна буде розраховувати на позитивний результат вашої справи в арбітражі, в суді або кримінальному процесі.