Касетні жалюзі та їх особливість

Багато покупців, збираючись встановлювати в своєму будинку пластикові вікна, заздалегідь замислюються над тим, щоб замовити у продавця не тільки установку самого вікна, а й скористатися можливістю придбання жалюзі. Адже в цьому випадку, ідеально і грамотно розрахувати розміри штор - буде найпростіше.

Однак якщо Ви вирішили замовити жалюзі касетні на вікна вже після того, як встановили віконний профіль, Вам, ймовірно, можуть знадобитися послуги зморщок, який зможе точно визначити всі необхідні параметри і показники.

Вы можете заказать жалюзи Одесса по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Компанія «Галеон», займаючись реалізацією висококласної професійної продукції виробництва фірми «Затишок», зможе допомогти Вам і в першому, і в другому випадку. Адже ми не тільки займаємося продажем і установкою вікон, а й пропонуємо увазі своїх покупців якісні рулонні штори всіх видів, а також карнизи і кріплення, які дозволять зробити Ваш будинок дійсно стильним, привабливим і сучасним.

Специфіка даної категорії продукції в тому, що монтаж системи відбувається безпосередньо до скла вікна. Тобто віконна рама і касетні жалюзі представляють собою єдину цілісну систему. При цьому стулки можуть відкриватися і откідиваться.Контроль заправільним становищем ламелей здійснюється завдяки напрямних, отже, нахил стулки не зашкодить ламелі.

Установка касетної системи для захисту приміщення від сонця найбільш актуальна для офісного приміщення. Адже саме в бізнес центрах і офісах найбільш поширені вікна з вузькими рамами, а саме на них і найлогічніше монтувати таку конструкцію.

Але і в житлових будинках, стилізованих котеджах, а також міських квартирах, така система може бути актуальна і затребувана. Все залежить від Ваших власних потреб і побажань, врахувати які намагається будь-який досвідчений продавець, якого хвилює якість реалізованої продукції.

Простий догляд і реальне зручність експлуатації системи - явні її переваги, які Ви зможете відчути практично відразу після того, як встановите на вікна сучасні касетні жалюзі.