Кардшаринг НТВ - зручність і комфорт у вашому житті

Багато власників супутникових тарілок з ресивером роздумують над тим, як дивитися різні передачі в той же самий час. Мама дивиться кулінарні програми, діти - мультфільми, в залі дивляться фільми. Для того досить буде одного ресивера.

Если вы желаете просматривать много спутниковых каналов качественно Шара на шару даст вам такую возможность.

Оператори супутникового ТБ зазвичай пропонують докупити додаткове обладнання, однак не у всіх є можливість це зробити. crdru.net пропонує вирішення цієї проблеми - шарінг нтв схід.

Шаринг дозволяє насолоджуватися будь-якими передачами на всіх ТВ по одній картці, яку встановлять у ресивері. Однак в будинку повинен бути підключений швидкісний інтернет, а в передавальному пристрої повинна бути функція шаринга. Можна використовувати ресивер будь-якої марки в якості сервера. Особливості його роботи полягають у тому, щоб роздавати доступи до каналів в межах локальної мережі. Це легально і не переслідується по закону.

Шаринг розширює можливості вашого ресивера до перегляду декількох каналів за раз з однією карткою. Налаштуйте в вашому ресівері опцію шаринга. Ресивер з карткою буде сервером, який буде роздавати доступ інших пристроїв в мережі. Відкритий доступ дозволить переглядати різні передачі на різних ТБ при наявності однієї передплати.

Пам'ятайте, що запропоновані послуги шаринга в межах домашньої мережі є легальними і допустимі з юридичної точки зору. Можна використовувати стандартний комп'ютер в якості сервера. На ньому має бути встановлено відповідне ПЗ, крім того, повинна бути оплачена картка доступу. Або завжди можна використовувати ресивери Dreamboх, Openbox. Ці пристрої оснащені функцією шаринга.