Еротичний масаж як вірний спосіб схилити дівчину до сексу

Еротичний масаж - це не просто захоплююча альтернатива звичайної прелюдії (три хвилини цілуємося, ще п'ять гладимо спинку). В першу чергу це найлегший спосіб показати себе альтруїстом в ліжку.

Здесь вы сможете найти эротический массаж http://caramel-massag.com.ua/ сделаем на высоком уровне.

Можеш бути впевнений: твоя партнерка це оцінить і у відповідь піде на якісь довгоочікувані (для тебе) поступки. Ти запитаєш: якщо вона і так вже лежить, то чому б відразу не зайнятися сексом? Класичним, нудним, передбачуваним трихвилинним сексом? І ти ще питаєш ?! Ні вже, краще масаж.

Якщо вірити його винахідникам, древнім китайцям, він збудить в дівчині дрімаючі бажання і змусить її піти на такі експерименти, яких вона раніше навіть соромитися боялася. Так що сексом ви, звичайно, теж займетеся. Але потім. І можеш нам повірити: це буде кращий секс в твоєму житті!

Що тобі знадобиться (крім дівчини)

Непотрібна простирадло або покривало.

Масажне масло, яким ти заляпані непотрібну простирадло або покривало.

Кілька рушників, якими ти будеш накривати ті місця на тілі дівчини, які вже підведені масажним маслом, яким ти заляпані непотрібну простирадло або покривало.

Нічник, бажано з жовтим, коричневим або червоним абажуром, при світлі якого ти будеш накривати рушниками ті місця на тілі дівчини, які вже підведені масажним маслом, яким ти заляпані непотрібну простирадло або покривало ...

До речі, якщо масажного масла під рукою немає, заміни його будь-яким рослинним. Для аромату можеш додати туди якісь засохлі квіти і дати настоятися. Згодяться навіть ті, що лежать у тебе з 8 Березня - пам'ятаєш, які ти купив, а потім забув кому?

Навіщо такі складнощі?

Сам подумай. Еротичний масаж робить свій розтліває вплив на організм в тому числі і за рахунок локального підвищення температури. Якщо розпалену дівчину не накрити рушником, то, поки ти будеш масажувати ноги, спина або шия можуть охолонути. Це не тільки зведе нанівець весь позитивний ефект, але і напевно закінчиться застудою. І нехай нежить не найстрашніше, що можна підчепити в твоєму ліжку, вечір він точно зіпсує. До речі, з тієї ж причини краще, щоб температура в кімнаті була не нижче 23 ° С. Що стосується нічника, то тут теж все просто. Верхнє світло завадить дівчині розслабитися. Тому нам потрібно що-небудь м'яке і неяскраве. Простеж, щоб нічник ні синім або зеленим, інакше в його світлі тіло дівчини придбає мертвотне відтінок. Тобі-то все одно, а їй може бути неприємно побачити себе в дзеркалі. Зате в жовтому, коричневому або червоному світлі її тіло буде виглядати дуже навіть вигідно. Та й твої руки здадуться більш доглянутими.