Енергозбереження будівель побудованих з ЛСТК профілю
Енергозбереження будівель побудованих з ЛСТК профіляОднім з найважливіших показників ефективності будь-якої будівельної технології є збереження тепла в будинку, тобто енергозбереження. Можливості дерев'яних, цегельних і блокових будинків, напевно, знайомі багатьом, а от як поводиться в цьому відношенні будинок ЛТСК, знають лише професіонали.
З іншого боку, рано чи пізно таким питанням задаються багато, адже якщо ЛТСК профіль володіє низьким енергозбереженням, це зводить нанівець всі переваги цієї технології за частиною економії часу і грошей при спорудженні будівлі.
Згідно фізичних особливостей, сталь має високу теплопровідність, а значить, в будівництві зовнішніх стін її застосовувати не рекомендується. Вона виступає в ролі «містка» для холоду, який проникає в приміщення і швидко остуджує його. Всупереч цьому правилу, в технології ЛТСК використовуються саме сталеві профілі, проте вони мають якусь особливість, що дозволяє блокувати холод ще на вході. У зв'язку з цим вони отримали назву «термопрофіль».
Качественные детские игрушки в Алматы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.
Що допомагає підвищити енергоефективність будівель з ЛСТК
Ars-Prom - компанія, яка виробляє профіль ЛСТК і виконує будівництво будинків, комерційних і сільськогосподарських будівель за цією технологією. Основна перевага таких будівель полягає, як в низьких витратах, так і в універсальності, адже ЛСТК будівлі підходять для будь-якого клімату.
Секрет полягає в використанні спеціального термопрофілю. На відміну від звичайних виробів, такий сталевий профіль забезпечений великою кількістю наскрізних канавок, нанесених в шаховому порядку.
Така невелика хитрість дає можливість збільшити шлях і час проходження холоду від зовнішньої стіни до внутрішньої. Інакше кажучи, холоду не залишається нічого, як тільки обходити навколо все канавки. В результаті, навіть у найлютіші морози у будівлі ЛСТК остигає лише одна стіна - зовнішня, тоді як всередині приміщення стіни залишаються теплими і зберігають комфортну температуру.
Додаткове утеплення будівлі
В якості теплоізоляційного матеріалу в будинках ЛСТК використовується мінвата. Розташована в панелях стін і стелі, вона грає роль термоса і здатна утримувати тепло в будинку до 5 днів. Ці показники можна вважати досить високими, тому що витрати на опалення в такому будинку можна знизити в 1,5-2 рази.
Всі ці особливості, що характеризують технологію ЛСТК, дозволяють розцінювати такі будинки в якості теплих, енергозберігаючих і зручних в експлуатації будівель.